Zrozpaczony Czytelnik: zróbcie coś z tymi ściekami na Wolicy!

Fot. Pixabay

Zrozpaczony Czytelnik pisze wiadomośc do naszego wydawcy. Zróbcie coś z tymi ściekami na Wolicy – prosi.

Dziwimy się, że woda jest skażona… Najciemniej pod latarnią… – pisze Czytelnik.

Oto, co napisał Czytelnik:

Może ruszy pan temat ścieków na Wolicy, dom powyżej piekarni (…) ktoś wypuszcza tam szambo bezpośrednio do rowu fosy. Smród jak fiks, naprawdę, a później się dziwimy, że woda skażona. Napomnę tylko, że osoba pracuje w Urzędzie Gminy. Czy to jest normalne – rozumiem, że najciemniej pod latarnią. Wszystko to trafia później do rzeki i my to pijemy. Naprawdę, zapraszam możemy się spotkać, śmierdzi codziennie, a prócz tego piana aż płynie w fosie…

Zapytaliśmy Gminę czy coś jej na ten temat wiadomo? Zapytaliśmy też, co Gmina robi, by takie sytuacje nie miały miejsca? Czekamy na odpowiedź.

[AKTUALIZACJA]

Inna Czytelniczka „podbija stawkę”…

Na Wolicy ścieki, na Wymyslowie obornik wolno stojący… Jak widać wszystko idzie w ziemię. Jeden smród aż się wychodzić nie chce i woda ma być czysta???

Fot. Czytelnicka

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
16 Comments

 1. Durny pseudo człowiek wszystko wolno szambo wylać innych zatruć . Następny idiotyczny zwyczaj gdy w piecu zamiast drewnem to plastikiem rozpalają Cóż tam że to rodzina Nauczycielska z Łapanowa i jedno z doktoratem wszystko wolno. Taka to nasza miłość bliźniego w niedzielę na pokaz.

 2. Żeby to tylko ten….. Gmina od tych, co mają podłączenie do sieci, grubą kasę za ścieki bierze. A ten co ma pseudo-szambo (dziurawe, albo bez dna) robi z nim co chce.
  KIEDY wreszcie jakieś kontrole???

 3. W każdej wsi to samo nawet rozmowy na zebraniach z zadnym wójtem poczawszy od Kuliga nie dały rezultatu i byli sołtysi jak puszczali w ziemie tak puszczają miały być kontrole ale oficjalnie wzięli papierki tych ludzi co mieli legalnie zrobione oni płaca a reszta co???

  • na ziemie z dala od zek to nie są tak szkodliwe jak te bezposrednio do fosy potoków zek itp . i to są nawet przy drogach powiatowych gdzie ta policja ? trzeba im zgłosić podać adres i to nie trafią ale jak przejezdzają to na pewno czują ekipa wie kto płaci za scieki z tych wsi co mają sieć kanalizacyjną nie mówiąc o tych co nie mają sami się trują i innych też

 4. Czyli jak widać na załączonym obrazku cała gmina ma coś na sumieniu( udział w skażeniu wody).A kozła ofiarnego znaleźli sobie kierownika GZK,Ci ten młody chłopak jest winien nie wiem na to pytanie mogą odpowiedzieć jego przełozeni.Ten proceder trwał latami tak że czy pozbawienie posady i skazania czy to jest wyjście z sytuacji uważam że nie! Powinien wrócić na swoje stanowisko i wziąść się za to właśnie ten pan A nie kolejny kierownik który będzie się poprzednikami wybierał.

  • Jednak się nie zgodzę. Zarzuty prokuratury były dość jasne a dowody najwyraźniej na tyle mocne, że sąd wydał wyrok.

  • Wypraszam sobie nie cała gmina jest winna ja nie mam sobie nic do zarzucenia. Skoro chcesz przywrócić górala bo nie wiesz czy jest winien to by oznaczało że sąd to go tak Skazał bezpodstawnie?.

 5. Czyli jak widać na załączonym obrazku cała gmina ma coś na sumieniu( udział w skażeniu wody).A kozła ofiarnego znaleźli sobie kierownika GZK,Ci ten młody chłopak jest winien nie wiem na to pytanie mogą odpowiedzieć jego przełozeni.Ten proceder trwał latami tak że czy pozbawienie posady i skazania czy to jest wyjście z sytuacji uważam że nie! Powinien wrócić na swoje stanowisko i wziąść się za to właśnie ten pan A nie kolejny kierownik który będzie się poprzednikami wybierał.

 6. Ojej a wpoblizu Łapanowa szambo pod kukurydzę która w lato sobie będzie rosła. A niebieski ciagniczek z szambonetka zgadnijcie czyj ha ha chyba się pukal w stradomce.

 7. Podobnie smród z rowu przy pierwszym obywatelu Kobylca taki przykład… i wszędzie psiarnia puszczona luzem na drogach publicznych.

 8. Dlaczego nie wezwać policji i załatwić sprawę natychmiast. Bo w tym momencie wypuszczający szambo został ostrzeżony publicznie

Komentowanie jest wyłączone.