Zbydniów. Ci kochają babcie i dziadków…

Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. Ta szczególna uroczystość w Szkole Podstawowej w Zbydniowie przypadła na dzień 27 stycznia.

 

Swoją obecnością zaszczycili: Wójt Gminy Łapanów Robert Roj, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci w Zbydniowie Teresa Leśniak, radny Gminy Łapanów Stanisław Hejmo.

 

Drogie Babcie i Szanowni Dziadkowie odpowiedzieli na zaproszenie. Dyrektor składając życzenia podkreśliła rolę i znaczenie Babć i Dziadków w życiu rodziny i społeczeństwa.

W pięknie udekorowanej sali przeistoczonej w baśniową scenerię „Bajki o rybaku i złotej rybce” zaprezentowali się uczniowie klasy czwartej. Całą salę rozbawił skecz pt. „Kołacz” w wykonaniu klasy II oraz taniec „Babuszki” przygotowany przez dzieci z przedszkola. Występami tanecznymi oraz recytatorskimi uczniowie z przejęciem prezentowali swoje umiejętności, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Uroczystość zwieńczyły podarunki przygotowane przez dzieci na warsztatach ceramiki oraz słodki poczęstunek wyczarowany przez niezawodnych rodziców.

Informacja: SP Zbydniów

 

 

 

Artykuł Dzień Babci i Dziadka w Zbydniowie pochodzi z serwisu .

Artykuł pochodzi z serwisu UG Łapanów
Udostępnienie informacji publicznej (USTAWA z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej) – Dz.U. 2015 poz. 2058;
Ponowne wykorzystanie danych sektora publicznego (USTAWA z dnia 25 lutego 2016 r. o ponownym wykorzystywaniu informacji sektora publicznego) – Dz.U. 2016 poz. 352

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy: