Zarobki w Urzędzie Gminy w Łapanowie

pixabay.com

Zbliża się pora oświadczeń majątkowych. Czekamy na nowe, za 2016 rok.

To niektóre z Waszych komentarzy na ten temat.

A w jakim Bip to sprawdzałeś? Bo ja widzę, że rocznie Danuta Klejdysz ma 79 tys, Tadeusz Nowojowski 118, Barbara Molenda 101 tys, Anna Piasecka 215 tys, Wojciech Sotoła 78 tys Średnia jak nic wychodzi nie 8 tys a więcej jak 9865 ! To nie jest skandal? Kiedy zwykłemu człowiekowi płacą poniżej 2000 ? Zwolnić [……], zatrudnić modych, myślących za 30 % tego. Będą szczęśliwi!!! Zapewniam . A wójt co robi? [……] i się boi obniżyć pensję. Wy[…..] to starostwo na emeryturę! Skandal !!! I jeszcze marudzą i oczywiście nie zmienią godzin pracy tak, żeby zwykły człowiek (ZA KTOREGO PODATKI ZYJA) załatwił normalnie sprawy w urzędzie.

Najmłodszy kierownik Sławomir góral 2015r umowa o prace 79973,54 sam wpisał oświadczeniu w BIP.zas w 2014r 76571,45 oraz umowa zlecenie 1500,00 .

Chcemy lepiej poznać Wasze zdanie. Na pewno jest powód by oszczędzić.

Zapraszamy do głosowania.

O ile powinny być obniżone zarobki urzędników i kierowników jednostek organizacyjnych w Łapanowie ?
34 Comments

 1. ja pytam…a co z kontrolowaniem gospodarstw gdzie maja szamba i jak często je pompują,no tak zgorzel poszla do Zegociny a gowna dalej do potoku i rzeki…NO PROBLEM…znow trzeba telewizje to naglosni sprawę..

 2. Dobry wieczór.Szanowany panie Redaktorze rzetelność dziennikarska oraz olbrzymie zainteresowanie tematem Patologennych zarobków obliguje Pana do zamieszczenia wywiadu z wójtem oraz sekretarzem gminy o ile zechcą z panem porozmawiać. Morze potrafią nam mieszkańcom wyjaśnić wysokość wynagrodzeń ich podnoszenie dodatkowe umowy zlecenia blokowanie etatów przez emerytów by bezwzględnie doic nas z kasy!!! Szacunek dla redakcji za odwagę, nieustępliwość i powodzenia .

 3. Pies który dużo szczeka nie gryzie to tylko bicie piany taki komentarz na wasze wpisy dziś w UG usłyszałem .Na tych cfaniakow rzadna krytyka nie działa bo kasa w ich przypadku jest ważniejsza niż HONOR ! Powodzenia.

 4. Wybralismy obecnego wojta z nadzieja zerwania ukladow i patogi obecnej w UG .Pozostaje rozczarowanie cynizm sie panoszy a ptoligia nas drorzej kosztuje .Dzeki za morzliiwosc wypowiedzi zawsze to lrzej .

 5. Witam czemu w Lapanowie by byc dyrektorem np Gogu lub kierownikiem np GZK nietrzeba brac udzialu w konkursie lecz to wojt ich mianowal .Czy to normalne czy zas uklad ???

 6. A czy mieszkańcy miga zgłosić uchwale ograniczajacą zarobki ? Skoro Celinka i radni się nie kwapia to może weźmiemy sprawy w swoje ręce? Mój Lapanow? Możecie się dowiedzieć co i jak?

 7. To jakieś jaja? 215 tysięcy rocznie? Ile dzieci za to można wyżywić? Ilu biednym staruszkom opal kupić na zimę. Dreszcze mnie przeszły. Myślałem ze zarabiam dużo. W picie wyszlo mi 68 tysięcy…. jestem gminnym mikrusem jak widzę….

 8. Chwila chwila. Czy to znaczy ze Szydło i Duda zarabia mniej niż emerytka z urzędu????? Żądam natychmiastowych wyjaśnień od wójta!!!!

 9. 10 %

  2 Votes (2.63%)

  20%

  3 Votes (3.95%)

  30%

  12 Votes (15.79%)

  dostosowane do lokalnych

  18 Votes (23.68%)

  niektórym osobom do 50 %

  36 Votes (47.37%)

  nie powinny być zmieniane

  5 Votes (6.58%)

 10. GOK Lapanow oprucz kierownika jest dyrektor na emeryurze lub rencie czyli 2etafy kierownicze. Jakies jaja!!!Oszczednosci???

  • Gok Musisl Piotr Kierownik zas Michal Paszkot radny powiatowy PSL stanowisko utworzone specjalnie dla niego jako dyrektor Centrum kultury gminy z siedziba w GOK nawet telefon maja ten sam.Czy to jest kumoterstwo???

 11. krawcowa w małym prywatnym zakładzie nie wyciagnie 1000 zł,ekspedientka,sprzątaczka ok 1400 zł-proszę porównywać

 12. To ile teraz zarabiają niema znaczenia, szkoda, że w czasach gdy T25 kosztował […] kierownik za asygnatę i dalej jest kierownikiem – to jest chore!!!

 13. Dzień dobry .Szanowany panie Wójcie jak się ma długi to trzeba oszczędzac nie tylko na przedszkolakach ale przede wszystkim na sobie i pensjach kierowników .Ze zdumieniem dowiadujemy się jak wysokie to pensje.A coroczne podwyższanie ich zwiększa zadłużenie i jest bardzo demoralizujace nie tok się zdobywa szacunek u podwładnych i mieszkańców. Wes się PAN do roboty za nasze pieniążki w tym celu pana wybralismy nie zaś by sfinansować podwyżki wysokich pensji kierowników .Z wyrazami szacunku do redakcji za obnażanie patologi .

 14. Czyżby oglądalność portalu spadała, że chwytamy się tematu, który zmobilizuje większą ilość osób do odwiedzenia go?

  😀

 15. Sławek zaslurzyl to dzięki niemy […] i jaką podwyżkę dostał w 2016? .To nasze podatki a nie prywatny biznes !.

 16. Rozumiem, że niektórych zazdrość zrzera ale większość osób ma tam nie dość że kwalifikacje to i dużą odpowiedzialność na swoich barkach za co oczywiście należy im się wynagrodzenie. Wiadomo niektóre osoby siedzą tam tylko po znajomości albo dlatego, że wójt nie chce wypłacić im odprawy dlatego ich nie zwalnia ale bądźmy szczerzy… Gdyby ktoś z nas sie tam dostał to długo nie zmienił by pracy na żadną inną. Dodam jeszcze, że co z tego, że są młodzi ludzie jak większości chodzić do pracy się nie chce, wolą w necie poserfowac i żyć na garnuszku rodziców – w mojej firmie pół roku szukaliśmy MŁODEJ osoby do pracy,która chcialaby się od nas uczyć.

  • ciekawe czym zasłuzyli ,jeżeli by wyciagneli gminę z dołka,coś niezwykłego zrobili to i owszem niech zarabiają ale gmina coraz bardziej zadłuzona,zero inwestycji przyszłościowych to przepraszam za szkodzenie im się nalezy???

 17. A możecie spytać ile zarabia każdy?
  Jestem ciekawa miesięcznych dokładnych zarobków i pokazania tego jaka jest różnica między jednym a drugim pracownikiem.

Komentowanie jest wyłączone.