Zaorali parking

Fot. Czytelnik

Miał być parking – nie ma parkingu. Znaczy jest, ale nie dla wszystkich… Znaczy dla wszystkich, ale… No dobra – od początku. Niektórzy są tym, delikatnie rzecz ujmując, poirytowani.

Rzecz dotyczy parkingu przy łapanowskim CKZiU. W czwartek rano dostaliśmy takiego oto maila:

Od dzis parkingi przy szkole dyrekcja zamknęła, bo nauczyciele narzekali że nie mają gdzie parkować. Nauczycieli jest chyba ze 30, a parkingów kolo szkoły chyba ze trzy. I tak dzisiaj nauczyciele sobie zaparkowali samochody na parkingu jak na zdjęciu. A szkola przy rekrutacji tak się chwaliła ze jest parking dla uczniów, a teraz już nie ma.

No i co my na to możemy? Nie da się ukryć, że skoro parking należy do szkoły, to dyrekcja może sobie wpuszczać na niego kogo chce. Ale z drugiej strony jeśli rzeczywiście szkoła chwaliła się, że jest parking dla uczniów, to pytanie gdzie? Parking jest – duży. A samochody są… na zdjęciu dwa.

 
11 Comments

  1. Nowy dyrektor miał być lepszy i dbać o dobro szkoły i uczniów a jak widać robi to samo co dyr. Plewa która zniszczyła dobre imię tej szkoły. Nie tędy droga panie dyrektorze!!!

  2. Jestem klientem RESTAURACJI ALF zmajdujacej sie przy tym parkingu i oczywiscie nawet nie bylo gdzie zaparkowac i jakby tak patrzec to szkola cos chyba planuje zeby ich wykurzyc pozbawiajac klientow.Jak Obama był to państwo placiło restauracją za straty związane ze zwinięciem ogródków, ciekawe jak szkola im zwróci za to ze my klienci nie możemy do nich dojechać, bo nie ma gdzie zaparkować jak uczniowie się wszędzie rozwala:/

  3. Głupota zamykać parking. Parking chyba jest po to żeby samochody tam stały a nie przy drodze i stwarzały niebezpieczeństwo !!!

  4. Nic nie możecie poradzić, dyrektor odpowiada za cały teren szkoły również za parking. Bardzo dobra decyzja. Jest tylu idiotów w samochodach a teren szkoły powinien być bezpieczny.

Komentowanie jest wyłączone.