Zamknąć wodociąg! Bezzwłocznie poinformować ludzi! Zapewnić ludziom wodę! A gmina co?

Poniżej cała decyzja Powiatowego Inspektora Sanitarnego. Otrzymał ją Gminny Zakład Komunalny w Kobylcu. Dlaczego działania podjęli dopiero po informacjach na portalu „Mój Łapanów”?   Dowiemy się kto zawinił.
14 Comments

  1. Drogi Adamie wczoraj sanepid wydał zakaz spożywania wody gmina wiedziała o tym wczoraj w godz popołudniowych taką informację otrzymałam z sanepidu tak więc gmina i zakład komunalny już wczoraj piwinien poinformować mieszkańców ale tego nie zrobili!!!

  2. woda się skończyła. wróciłem do domu i szcerze powiem, że nie wiem co robić. 4 piwa mam. do picia się nadają zamiast herbaty. ale umyć się? mogę w mleku, mam prawie dwa litry. dzisiaj mnie to śmieszy ale jutro będe wkurwiony i śmierdzący! Ja tylko mam nadzieję, że wójt już podpisał wypowiedzenie dla tego cwaniaczka z wodociągów.

  3. A gmina k…a śpi. Jestem wstrząśnięty i załamany jednocześnie. Chcę wiedzieć o której godzinie były wyniki, kto do kiedy i o której godzinie zadzwonił. Kto nie przekazał dalej informacji. Kto zjebał sprawę!

  4. Ciekawe ile policzą na fakturze za kubik m3 trucizny …? Drodzy Państwo ! No to mamy styczeń za darmo jeśli chodzi o płatność za wodę !!! W innym przypadku proponuję pozew zbiorowy o narażenie zdrowia i życia użytkowników sieci wodociągowej . Amen

  5. Gratulacje dla gminy i zakładu komunalnego ! Informacja w sanepidzie była 17 stycznia a gmina kiedy przekazała informacje dalej? TRAGEDIAAAAAA

  6. PARANOJA, bezczelnocią będzie jeżeli każą nam płacić za styczeń za wodę i wystawią rachunek za coś co mogło nas otruć

  7. Ta sprawe trzeba wziasc wyzej- tak powolne, nieodpowiedzialne i bezmyslne dzialanie dzialanie gminy, a szczegolnie zakladu komunalnego narazilo ludzi na utrate zdrowia i zycia. Osoby odpowiedzialne powinny za to odpowiedziec w sadzie.

Komentowanie jest wyłączone.