Zabraknie wody w kranie!?

TanteTati / Pixabay

Wójt Gminy Łapanów informuje, że w dniu 30.04.2018 r. w godz. od 7.00 do 15.00 Zakład Energetyczny przeprowadzał będzie remont stacji energetycznej Kamyk 3 co może spowodować zmniejszenie dostawy wody do zbiorników w m. Chrostowa i Kobylec (woda będzie dostarczana ciągle ale w mniejszych ilościach).

 

W związku z powyższym zwracam się z prośbą do wszystkich odbiorów wody w miejscowościach Kobylec, Łapanów, Wolica, Lubomierz, Grabie, Kępanów, Boczów, Wieruszyce o ograniczenie w tym dniu rozbioru wody do minimum.

Wójt Gminy Łapanów
Robert Roj

 

Artykuł Komunikat pochodzi z serwisu .

Artykuł pochodzi z serwisu lapanow.pl
8 Comments

 1. Danielu Wprawdzie niewiele zrozumiałeś ale chętnie skorzystam z twojego zaproszenia byś mógł pochwalić się dobrem które nie potrzebuję rozgłosu lecz chętnie mi to pokażesz by mogło dobro które czynisz do ciebie wrócić i nie zamierzasz się nim chwalić lecz zapraszasz mnie bym mógł cię podziwiać Ile pieniążków i gdzie Wpłaciłeś lub komu i w czym pomogłeś. W takim razie kim jesteś bym mógł cię odwiedzić i pochwalić bez politycznego Show.?

  • Wytłumacz, bo może rzeczywiście czegoś nie zrozumiałem.
   Chociaż wydaje mi sie, ze to jednak Ty nie ogarniasz, mało tego, co ja napisałem, to chyba jeszcze sam siebie tez 😉
   PS
   Jeżeli jestes z Łapanowa, to dobrze wiesz kim jestem i gdzie mnie znaleźć 😉

 2. Jak temu Rojowi nie wstyd ludzie mają oszczędzać wodę po to żeby ubojnia na lubomierzu i Łapanowie mogły pracować bez przestoju oni biorą 380 m sześciennych wody na dobę i mają w umowie iż w razie niedoboru wody nie mogą jej pobierać bo pierwszeństwo mają mieszkańcy . Myjnie samochodowe nie muszą oszczędzać A mieszkańcy tak muszą.

  • Weź sie człowieku nie doszukuj drugiego dna. Co jakiś czas sa takie akcje, nie tylko w Łapanowie. Dzieci w Afryce nie maja praktycznie w ogole wody, a Ty robisz tragedie i polityczne show,
   bo trzeba raz na jakiś czas, nie lać przez pół godziny, wody pod prysznicem. Miał obowiązek to poinformował, był to bardziej obowiązek niz jego dobra czy zła wola.

   • Tak. Fundacja Kapucyni wykopmy razem studnie w Afryce to ile danielu wpłacisz ? .Oczywiście bez politycznego show.

    • Nie jestem politykiem wiec nie wiem po co miał bym robić polityczne show 🙂 Zapraszam do mnie. Jeżeli tak bardzo chcesz zobaczyć na co i ile wpłaciłem pieniędzy, chętnie Ci to pokaże.
     Podobno dobro nie potrzebuje rozgłosu wiec nie mam zamiaru sie tym chwalić na lewo i prawo. Lecz, jeżeli bardzo Cie to interesuje, tak jak wspomniałem, zapraszam.

Komentowanie jest wyłączone.