[Z KOMENTARZY] Progi na Wolickiej – nie wszystko stracone!

Cudowny czas kampanii wyborczej… Lepiej, niż przed świętym Mikołajem!

Mieszkańcy ul. Wolickiej w Łapanowie od lat nie mogą się doprosić, by władze zrobiły coś dla poprawy bezpieczeństwa przy ich domach. Mieszkańcy boją się o swoje dzieci, kierowcy świrują, a władze udawały dotąd greka. Radni byli bezradni, gmina umywała ręce, a powiat udawał, że nie słyszy. Jednym słowem – pełne lekceważenie!

Pisaliśmy o tym wielokrotnie na „Moim Łapanowie”. Zlekceważone zostało nawet pismo, jakie mieszkańcy wystosowali latem do władz. Aż tu nagle…

Okazuje się, że nie wszystko stracone, a sprawę można jednak rozpatrzyć. 8 października wszystko się zdecyduje. Wystarczyła Wasza interwencja i zainteresowanie „Gazety Krakowskiej”.

Oto komentarz, jaki umieścił u nas jeden z powwiatowych radnych:

Chciałbym poinformować, że sprawa montażu progów zwalniających na ul. Wolickiej w Łapanowie będzie jeszcze raz rozpatrywana w dniu 10 października 2018 r. na posiedzeniu Komisji w Starostwie Powiatowym. Sprawa nie jest przesądzona. Wcześniej, w dniu 8 paźdźiernika 2018 r, odbędzie się wizja lokalna w Łapanowie, o godzinie przyjazdu Komisji zainteresowanych powiadomię, proszę o kontakt.
Pozdrawiam, Radny Ryszard Drożdżak

Od redakcji:

No i fajnie… Mega słabe jest tylko to, że przez całe lata nie dało się nic zrobić, a radni biorą się do roboty dopiero w kampanii wyborczej.
1 Comment

Komentowanie jest wyłączone.