Wystawa o św. Janie Pawle II w Centrum Kształcenia

0
(0)

 

Dyrektor  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Łapanowie w imieniu swoim i całej społeczności szkolnej ma zaszczyt zaprosić mieszkańców gminy Łapanów do obejrzenia wystawy p.t.: ,,Święty Papież Polak”, która została wypożyczona dzięki współpracy z  krakowskim Centrum Jana Pawła II  ,,Nie lękajcie się”.

Jesteśmy szkołą z dumą noszącą imię Papieża Polaka, dlatego podjęliśmy działania, dzięki którym włączamy się w ogólnopolskie obchody ważnych rocznic związanych z osobą Patrona szkoły – to jest 40. rocznicą wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową  i 70. rocznicą przybycia wikariusza Karola Wojtyły do Niegowici.

Wystawa, do obejrzenia której zachęcamy Państwa, zawiera wiele ciekawych, nieznanych szerszej społeczności zdjęć; materiały te dokumentują życie i pracę duszpasterską Papieża. Fotografie wykonane przez pana Adama Bujaka uwieczniają chwile świętego Pontyfikatu.

Wystawa czynna jest w dniach 10-20 kwietnia 2018 r. w godz. 10:00-13:00, w  sali numer 9 budynku szkolnego „B” znajdującego się obok Urzędu Gminy. Serdecznie zapraszamy.

Marcin Budzyn – dyrektor CKGŁ

[ad_2]

Artykuł pochodzi z serwisu lapanow.pl

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 0 / 5. Głosy: 0

Oceń jako pierwszy!
1 Comment

Komentowanie jest wyłączone.