Wyskoczył z tarasu. Coś zażył i bawił się w Supermana

Fot. Wojciech Zaremba Fb @smiglawakcji
2.2
(21)

Impreza w jednym z łapanowskich domków letniskowych zakończyła się ciężkim wypadkiem. Interweniować musiał śmigłowiec ratunkowy.

Wyskoczył z tarasu. coś zażył i bawił się w Supermana.

W jednym z łapanowskich domków letniskowych doszło dziś po południu do ciężkiego wypadku. Podczas imprezy z kolegami 16-latek wyskoczył z tarasu. Upadek z kilku metrów zakończył się ciężkimi obrażeniami.

Ciężko rannego nastolatka śmigłowiec musiał przetransportować do szpitala. Nieoficjalnie wiadomo, że przyjechał on do Łapanowa z Krakowa na wakacje z kolegami.

Jak pisze Bochnianin.pl, w domku było podczas imprezy 8 osób. Policja ustaliła na razie, że w pewnym momencie 16-latek postanowił „zabawić się w Supermana” i skoczył z wysokości około 3 metrów.

Upadek skończył się na tyle ciężkimi obrażeniami, że trzeba było wezwać karetkę. Stan chłopaka był jednak na tyle poważny, że potrzebna też była interwencja śmigłowca.

Policja dokładnie bada sprawę. Jak pisze Bochnianin.pl, istnieje podejrzenie, że nastolatek był pod wpływem środków odurzających. Ratownikom powiedział, że „coś zażył”.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 2.2 / 5. Głosy: 21

Oceń jako pierwszy!
5 Comments

  1. Przedstawiacie prawdziwa tragedie jaka jest proba samobojcza w tak obrzydliwy sposob i się z tego śmiejecie. Jesteście żałośni i gówno wiecie o sprawie.

  2. Nie w łapanowskim domku, a w Kobylcu, w domu lekarza, gówniarzom we łbach się przewraca i tyle. Jakby siusiek miał obowiązki, a rodzice pamiętali, że mają dzieci, nie byłoby tragedii.

Komentowanie jest wyłączone.