Wyglądało groźnie. W sobotę druhowie mieli wyjazd

Najpierw był dym, a potem akcja…

W sobotę druhowie mieli wyjazd. Jaki?

Ok. godziny 12.30 strażacy dostali wiadomość o dymie w lesie w okolicach Sieradzkiej w Sobolowie. Druhowie zareagowali natychmiat. Do akcji skierowli aż trzy wozy.

Nie wiemy niestety, czy rzeczywiście było aż tak groźnie. Spróbujemy się dowiedzieć. Informację o akcji dostaliśmy od Was na Facebooku. Możecie tez przesyłac takie wiadomości na: kontakt@mojlapanow.pl
3 Comments

  1. Racja z tym mostem 10 minut takich służb dluzej zeby dojechać moze uratować komuś zycie. Ale na szczęście nie był to poważny alarm wiec temat pewnie ucichnie musi sie zdążyć tragedia by cos z tym mostem zrobic.

  2. Dzięki „wspaniałemu obiektowi architektury w rozsypie ” zwanemu potocznie Mostem Kamyckim , 2 jednostki straży straciły około 10 cennych minut na dojazd do miejsca zdarzenia , bo chyba nie wiedzieli ,że jest na nim ograniczenie do 2,5 tony i musieli zawrócić na drogę okrężną przez Sobolów . No ale jak się robi kładkę pieszą za milion dla 4 domów na Woli Wieruszyckiej ,a kilkaset metrów dalej nie widzi się ważniejszego obiektu w rozsypce ,to właśnie później takie sytuacje się zdarzają .Bravo Ty „Stara Władzo ” ,a nowa proszona jest o mobilizację w tej sprawie, bo łatanie dziur na niewiele się zdaje jak kolejne wylatują i gwoździe koła psują … Amen

    • Most jest rzeczywiście w złym stanie ale jest niepowtarzalny i powinno się go wyremontować i wpisać na listę zabytków. Jeśli chodzi o kładkę w Wieruszycach to straszy okropnie i w żaden sposób nie wpisuje się w otoczenie. Czas Socrelizmu jest już historią więc trzeba by zwracać większą uwagę na harmonię architektury z otoczeniem naturalnym.

Komentowanie jest wyłączone.