[WYBORY] Szokujący zwrot akcji… Manys rezygnuje

Karol Manys wycofuje się z wyborów. Lider sondaży rezygnuje ze starań o fotel wójta Gminy Łapanów!

– Mimo ogromnej mobilizacji nie udało nam się niestety zebrać koniecznej do rejestracji kandydata na wójta liczby kandydatów na radnych – wyjaśnia nasz wydawca.

Dlaczego?

– Powodów jest wiele. Ludzie nie chcą się niestety angażować, inni się boją, jeszcze inni są zastraszani… – wyjaśnia Karol Manys.

Komitetowi „Mój Łapanów” udało się jednak zebrać grono kilku osób, które chcą działać, nie boją się, chcą coś zrobić i zmienić…

– Mam nadzieję, że zostaną zagospodarowani. To fantastyczni, młodzi, dynamiczni ludzie z otwartymi głowami. Mam nadzieję, że po wyborach będą rządzić Gminą Łapanów! – podkreśla nasz wydawca.

Kandydatom na wójta życzy powodzenia.

Komitet wyborczy „Mój Łapanów” ulega rozwiązaniu.

 

 

Na kogo zagłosujesz?

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
74 Comments

 1. a co wy chcecie od P. Kuliga, wykorzystał do maksa środki unijne, prawie 90 ml złotych, zastał Łapanów drewniany zostawił murowany, ale jak widać macie krótką pamięć a to, że zostawił 18 czy 20 ml długu, to uczeń z 5 klasy podstawówki umie policzyć ile potrzeba na wkład własny.
  Ex MGR od fikołków tego nie umiał i nie umie docenić, tylko stęka i stęka co ten poprzednik narobił, jaką to miał ułańską fantazję, a on co narobił, on nie ma nawet zdrowego myślenia a o fantazji nie wspomnę, niech się pochwali ile środków zewnętrznych pozyskał, można nazwać temat jednym słowem masakra a jak zostanie wybrany na wójta w następnej kadencji do doprowadzi do rozbioru gminy i to będzie jego największy sukces życiowy i polityczny.

  • czesc ziomal tak jak piszez ze p kulig załatwił 90 mlz dotacji ale wkładu własnego nie miał wiec z banku wzioł. pan roj tez by tak zrobił ale jak zapewne wiesz zaden bank juz kredytu nie da wiec nie ma wkładu własnego wiec nie ma dotacji i koło sie zamyka. a morał jest taki … jak jestes taki madry to wiesz jaki
   pozdrawiam

  • do Ziomal zgadzam się w 100% z Twoją wypowiedzią i na dzień dzisiejszy jak Manys się wycofał (szkoda) to Kulig powinien zostać wójtem taka prawda.

 2. Jak czytam te komentarze w których jedynym zbawcą gminy ma być Śliwa to zastanawiam się czy niektórzy mają problemy z pamięcią i nie pamiętają że przez 12 poprzednich lat Śliwa był przewodniczącym rady i klepał wszystko to co mu Kulig kazał, kiedy to pępkiem gminy był Sobolów i stowarzyszenie które do tej pory doi finansowo gminę. Jeżeli chcecie powrotu starych układów to życzę powodzenia

 3. Jak rozmawiam z ludźmi to wszyscy mówią: druga runda Pan Roj kontra Pan Śliwa. Ja zagłosuje za Panem Śliwą. Reszta w rękach wyborców.

  • Jaka rozsadna? to przeciez człowiek p Kuliga, był prZewodniczacym rady gminy, chodził za nim jak cien i przyklaskiwał mu wszystko-

 4. Rezygnacja Manysa to niestety klęska gminy .W głębi duszy zapewne większość tak myśli ale niestety łapanowskie trendy i wszechobecne tchórzostwo spowoduje że będzie po staremu czyli klapa.Żaden z byłych wójtów nie podoła w obecnej sytuacji no ale stołki i pozycję paru radnych zapewne utrzyma .

 5. Nowy wójt to i nowi radni tak powinno być.Obecni radni podnosili ręce jak Roj kazał i pierdzieli w stołki, przepraszam oprócz Śliwy jedyny kompetentny radny.

 6. Nie ma mowy o żadnym poparciu p.Śliwy przez Manysa to nieporozumienie, które wykreował redaktor i już się z niego w tekście wycofał. Pan Śliwa idzie do wyborów swoją własną drogą i zabiegał będzie tylko o jedno poparcie – WYBORCÓW!

 7. Nie wszystkie komentarze pisze Pan Karol, bo moje się wszystkie ukazały. Skoro Manys nie startuje(a szkoda) to może pozostali kandydaci pochwaliliby się swoimi życiorysami i programem wyborczym. I nie mówię tu o Facebooku bo go nie używam.

 8. Największym przegranym okaże się Kulig poprzednio wyraźnie powiedzieliśmy mu dość nie posłuchał teraz się Ośmieszy i to w wieku 68 lat. Ale będzie wstyd. Ale cóż to Jasiu i Robcio zaczynają pertraktacje mają wspólny cel obrona Sławomira ?. Tyle papierków trzeba posprzątać. Ale jaka będzie nagroda dla sprzątającego on ciężko pracuje od lutego ?.cdn…

 9. Byle pisać i pisać i kasę mieć z tego i oto chodzi. Dajcie ludziska już spokój bo start był piękny a lądowanie fatalne.

  • Panie Andrzeju.
   mam do Pana kilka pytań
   1. Jakie jest Pana zdanie na temat sprawy mostu w Kamyku? Jakie Pana zdaniem jest w tym momencie najrozsądniejsze rozwiązanie?
   2. Jak Pan widzi kwestię zadłużenia Gminy? Jaki ma Pan pomysł na zatrzymanie tego fatalnego kierunku? Rozsądnie nie pytam o cudowne nagłe oddłużenie.
   3. Jakie jest Pana stanowisko na temat skażenia rzeki Stradomki, procederu zanieczyszczenia przez ubojnię, który miał miejsce.
   4. Jaki ma Pan pomysł w ogóle na czystość wody w Stradomece.
   5. Czy zamierza Pan zmierzyć się z kwestią zasięgu i LTE w gminie. (Nowe przekaźniki telefoni komórkowej)
   6. Czy w Urzędzie gminy zajdą zmiany personalne? Konkretnie czy zaczną tam pracować kompetentni służący społeczeństwu czy utrzyma Pan stan obecny?
   7. Kiedy poznamy nazwiska Pana radnych?

   Czekamy zatem na Pana program, pomysły,

 10. Oczywiście mowa o przyszłym wojcie, który nastawiony jest na współpracę. Potencjał Manysa powinno się wykorzystać. Jego możliwości i otwarty umysł nie powinny być zmarnowane dla gminy. Powinien zostać wicewojtem odpowiedzialnym za kontakty między gminą a resztą świata.

  • Przecie P. Manys nie po to proponował stanowisko wicewójta dla któregoś z poprzedników, by Ci mu pomagali, lecz by byli na miejscu, obrywali po tyłku od mieszkańców a nie po to by samemu wysłuchiwać i obrywać.

 11. Od Radnego Kamyka wara […] jak zawsze, pisze Mój Łapanów wszyscy wiedzę, że pracował w Policji nawet w Łapanowie, to nie Warszawka był jest i będzie szanowanym człowiekiem, bo coś chce zrobić. Zawsze krytykował kredyt na 10, 5 ml. zł. Cała ta krytyka nawet do pięt mu nie sięga. Widać, że za sznurki pociąga Jan K wstrętne.

  • Człowieku przeczytaj co napisałeś mianowicie napisałeś że radny Kluba zawsze krytykował kredyt na 10,5 mln natomiast Przeczytaj poniżej jak radny Kluba wczoraj napisał iż kredyt na 10,5mln to jest ściema i znowu są to słowa radnego kluby To kiedy on mówi prawdę a kiedy kłamie I nie był on policjantem tylko milicjantem A to wielka różnica.

   • Właśnie wie czego chce a nie jest żmiją kąsającą wszystkich wokół, 10, 5 ml to była ściema bo za to miało być wybudowane Gimnazjum w Łapanowie . Z tego co wiem to odszedł kilka lat temu na emeryturę w tedy była policja, rozumiesz […]

    • Nie rozumiesz dziesięć i pół miliona to pożyczka zaciągnięta przez Kuliga przy aprobacie radnych na budowę gimnazjum w Łapanowie. Radny Kluba opisał ten przekręt tłumacząc że go oszukano i dlatego głosował za. Jednoznacznie opisał iż Cytuję radnego klubę. Nie ma gimnazjum i nie ma tych pieniędzy. Obecnie Kulig startuje na wójta więc radny Kluba obawia się konsekwencji obwiniania Kuliga więc Wczoraj napisał że to jest ściema Czyli kłamstwo kłamstwo tym samym sam się ośmieszył bo kiedy on kłamie a kiedy mówi prawdę to zależy Pod jakim wójtem usługuje.

 12. Właśnie przez takie artykuły maleje liczba urodzeń ludziska zamiast baraszkować w łóżkach śledzą nowe komentarze. Radnemu klubie owe 10,5ml trzeba przypominać wszak był policjantem znaczy wiedział co pisze. Dobranoc wszystkim Weźcie się do roboty.

 13. Większość komentarzy na tym portalu pisze Pan Redaktor, przepraszamy Pana ale niech się nikt nie wypowiada to wielka ŚCIEMA.

 14. Witam wszystkich. Jeśli zdecydujecie się poprzeć Śliwę a nie dacie mu do pomocy zupełnie nowych niespapranich Rojokuligiem uczciwych radnych to sami go ubezwłasnowolnićie. Zobaczcie sami jak radny Kluba co 4 lata zmienia poglądy i opluwa tego komu służył ,służył, bardzo służył poprzednio. Kluba to nie jest wyjątek tylko właśnie znowu zaczął się podlizywać. Pozdrawiam Manysa za uczciwość polityczną.

 15. Przeczytałem to wszystko ale bardzo dziwi mnie fakt, że tylko jeden Radny, polemizuje na tym Portalu reszta z ukrycie byle dogryźć, ubliżyć, bez podpisu zawsze Pan Kluba miał odwagę publiczne się wypowiadać i myślę, że to jedyny Radny z jajami w Gminie.

  • A czy radny miał odwagę opowiedzieć wyborcom o swojej przeszłości i czy wtedy ktokolwiek by na niego głosował. czy radny to nie jest funkcja zaufania publicznego dla ludzi niekaranych ???. Co do podpisu redaktor kiedyś zwrócił uwagę radnemu klubie iż używam wielu różnych podpisów To ja już wolę być anonimowy aniżeli fałszywy

 16. To już kolejny raz kiedy na tym pseudo portalu blokujecie moje Komentarze. Manys tak bardzo boisz się prawdy czy krytyki?

 17. panie karolu gdzie pana słowa że wszystko da się w gminie zrobić jak tu na samym początku pan poległ bo wszyscy mają pana głęboko w d… za te pańskie artykuły którymi pan szkalował gminę i radnych i kto by z panem chciał współpracować i to samo będzie z panem śliwą bo gminą musi rządzić wójt
  i rada a nie ksiądz po za pośrednictwem pana śliwy

 18. Szanowny Panie Redaktorze ja osobiście żałuje, że Pan się wycofał bo przynajmniej było trochu dymu i wesoło, byłem jedynym Radnym, który miał odwagę się podpisać, jak i Pan pod komentarzami, za co Pana bardzo cenię pomimo różnic poglądów i przekazu informacji. Ja nie mam zwyczaju nikogo obrażać anonimowo był Pan godnym przeciwnikiem Politycznym. Pozdrawiam Wszystkich kandydatów na Wójta i Radnych. Z poważaniem Krzysztof Kluba

  • Bardzo dziękuje Panie Radny,
   również lubię mieć po drugiej stronie twardego przeciwnika. Ale, generalnie, czajenie się za rogiem nie jest oznaką pewności siebie. Takie to jakieś milicyjne, ale raczej krawężnikowe, niż oficerskie… 😉
   W każdym razie mam nadzieję, że to nie koniec polemik między nami .
   To niech Pan teraz wyjaśni ludziom czemu im Pan rozbiera most…
   Szkoda, że Pana nie było na spotkaniu na moście, bo by Pan usłyszał kilka ciepłych słów na swój temat. Kilka osób chciało do Pana dzwonić, ale… brak sieci…
   Gratulacje!

   • Szanowny Panie Redaktorze Wszyscy mieszkańcy Kamyka Wiedzą gdzie mieszka Krzysztof Kluba i ja nie jestem Wielkim Radnym jak w Warszawie tylko skromnym człowiekiem, który rozmawiał z mieszkańcami Kamyka za nim Pan przyjechał wszyscy chcą NOWEGO MOSTU. Bardzo Panu dziękuje za rozgłos medialny no wreszcie ruszyła budowa Nowego Mostu. Może nadajemy na różnych falach Pan odjedzie a ja tu zostanę bo to jest Moja Mała Ojczyzna.

    • Panie Radny,
     ale chyba to nie mieszkańcy powinni iść do radnego, ale radny do mieszkańców. Czy się mylę? Inaczej pojmujemy tę rolę?
     Wszyscy chcą budowy nowego mostu? Naprawdę? Jest Pan pewien?

     • Szanowny Panie jest to moja ostatnia odpowiedź TYLKO NOWY MOST DLA KAMYKA ja nie muszę być Radnym. Wyborców wola.

     • Ale co wyborców wola? Rozbiórka mostu, który wymaga remontu? Panie Radny, weź Pan porozmawiaj z tymi swoimi wyborcami! Bo najwyraźniej mamy innych wyborców!

  • Panie Kluba jak byłeś radnym Kuliga głosowałeś jak on chciał poszłaś do Roja publicznie szkalowałeś Kuliga iż zaciągneliście pożyczka na budowę gimnazjum w kwocie 10,5mln i niema tych pieniędzy. Czas Roja się skończył więc znowu to on cię oszukał z mostem w kamyku Gdybyś miał jaja owy most byś bronił .Podlizujesz się Manysowi licząc że wykorzystując jego portal przykleisz się jak to masz zwyczaju tym razem do Śliwy. Nie nie podpisze się bo byli Policjanci z fatalną przeszłością nie mają skrupułów. Na koniec człowieku Ty nie masz poglądów zmieniasz je co 4 lata w zależności Kto jest wójtem to obrzydliwe.

   • Panie Redaktorze nie zna mnie Pan i niech nie ocenia bo 10,5 ml. zł na Gimnazjum to była ściema. Ja oceniam Wszystkich obiektywnie. Do wyborów nie dyskutuję koniec. Może Pan pisać na mój temat co chce ale nie jestem Policjantem z fatalną przeszłością byłem z biednej rodziny zostałem Komendantem Komisariatu odznaczonym przez Rząd RP za zwalczanie przestępczości zorganizowanej. Trochu powagi jak Pan kogoś nie zna. Pan Nas uważa za durniów a Wszyscy wiedzą, że Pan pisze te obrzydliwe komentarze.

    • Do biednych rodzin podchodzę z NAJWYŻSZYM SZACUNKIEM! Sam z takiej pochodzę. Wystarczy spytać kogokolwiek o Hawrysia i Hawryśkę 😉
     Ale to nie jest powód, by sie czaić zza węgła. Ci ludzie chcieli z Panem porozmawiać!

    • Radny klubo przypominam świadomie ujawniłeś ze szczegółami jak za kadencji Kuliga wprowadzili cię w błąd twoje słowa i głosowałeś za wzięciem pożyczki w kwocie 10,5 mln następnie napisałeś że nie ma ani gimnazjum ani tych pieniędzy teraz piszesz że to była ściema bo zapewne boisz się konsekwencji gdyby to kulig został wójtem i nie jestem redaktorem tylko … i będę przypominał twoją wypowiedź żeby ktoś się kiedyś tymi pieniędzmi zainteresował skoro to radny publicznie napisał po czym się podpisał.

 19. Bez Manysa oczywiste jest głosować na Śliwę lecz nie mam złudzeń on nie podoła tym powiązaniu korupcji kolesiostwu skoro taki gówniarz jak Sławek robił radnych jak chciał bez najmniejszego trudu. Z Manysem była szansa na rozwój wielka szkoda.

   • „Pycha kroczy przed upadkiem”.Chciał pan być wójtem zdobyć większość głosów, a nie potrafił pan znaleść 9 osób które kandydowałyby z panem. hahahhahahahhahahahhah. Dla mnie jest to pełna kompromitacja. Jest pan chyba pierwszym kandydatem któremu to się nie udało.

 20. Kochani nowa Kampania Sliwy pokaże wam wielka moc i nowe spojrzenie na możliwości. Oczywiście Pan Manys zrezygnował z wielu powodów ale nic straconego.

 21. Obiecał Pan, że jeżeli nie zdoła zarejestrować kandydata na Wójta to i tak lista będzie działać?! Widział Pan siebie już w fotelu Wójta, a tu mało że Pan Wójtem nie będzie to jeszcze nie dotrzymał słowa rozwiązując listę. Czemu nie chcę Pan być radnym ?

 22. Śliwa dzięki poparciu Manysa przejdzie w 1 turze to wybór mniejszego zła dlatego trza tyłek do urn pofatygować albowiem elektorat orzecha się mobilizuje oni zawsze w komplecie i oddanych kart pilnyjcie za orzecha głosy niewygodne … .

 23. Danka, mam nadzieje, że „wędrowniczek” schłodzony?. A nie mówiłem, klikać w ciepłym foteliku to nie to samo co ruszyć tyłek i iść do wyborów.
  Pozdrawiam

  • do AndrzejaS wędrowniczek jak najbardziej schłodzony czeka,odnosnie wyborow to się ruszy tyłek i pójdzie nikt nie zakładał inaczej.
   Pozdrawiam

Komentowanie jest wyłączone.