Wójt przed wyborami obiecuje nową stronę

Wójtowi przestała się podobać strona internetowa gminy. Jeszcze przed wyborami mieszkańcom Łapanowa chce zafundować nową.

Jak się dowiedujemy w Urzędzie Gminy trwają właśnie prace nad przygotowaniem nowej strony internetowej Gminy Łapanów. Jak będzie wyglądać i ile będzie kosztować, tego na razie nie wiadomo. Wiemy natomiast, że na stronie nie będą zamieszczane żadne informacje o charakterze komercyjnym, ani linki do innych stron.

Obecna strona urzędu została zbudowana prawie dziesięć lat temu. Wtedy była dość nowoczesna. Od tamtej pory wielokrotnie zmieniły się jednak trendy. Obecne technologie stwarzają też zupełnie nowe możliwości.

Aktualna strona gminy jest już zwyczajnie przestarzała – nie spełnia żadnych standardów. Nie jest dostępna dla osób niepełnosprawnych, ani ma też wersji mobilnej, co oznacza, że trudno sią ją ogląda na komórkach. Niebawem ma się to zmienić. Na pewno nie można powiedzieć, że jest wizytówką gminy.

Na razie nie wiadomo, kiedy nowa strona będzie miała premierę, ani ile będzie kosztować. Kiedy się wreszcie pojawi, będziemy Was informować. A na razie TUTAJ oglądać możecie strone w starej wersji.