Wójt przekazał szkołom sprzęt sportowy

4 listopada Robert Roj – Wójt Gminy Łapanów przekazał sprzęt sportowy zakupiony dla szkół podstawowych /zgodnie z listą najważniejszych potrzeb/.

Zakupiony sprzęt będzie służył uczniom ze szkół podstawowych w zajęciach szkolnych i na treningach. Sprzęt odebrali nauczyciele WF wspólnie z dyrektorami szkół.


Artykuł pochodzi z serwisu UG Łapanów
7 Comments

  1. tak mnie zainteresowało jaki był koszt tego megazakupu, po ile groszy przypadło na jednego ucznia no i na koniec czy aby to nie był sprzęt bezpłatnie otrzymany.pozdr

  2. Za kuliga było tyle co na zawodach wygraliśmy i nic wiecej, teraz coś przynajmniej kupią. Odkąd Pan Roj jest Wójtem sprzętu mamy rzy razy więcej

    • Panie „nauczycielu”, nazwisko pisze się z dużej litery! A co to jest „rzy razy więcej”?
      Obyś mnie Pan nigdy nie uczył. Taki z Ciebie nauczyciel jak z koziej….. 🙂

  3. Ale się wykosztował, piłek 10 na krzyż a pompa na całe pory, zdjęcia, flesze szkoda że TVN jeszcze nie zaprosił, pierdoły pokazuje a poważne inwestycje leżą, fundusze unijne leżą, rewitalizacja poszła się rypać, masakra a tu jaki dobry wujek, dał parę piłek i trochę sprzętu, niech popatrzy na inne gminy jak to wygląda, wyjazd i to prędko, szkoda że cała rada nie pozowała razem z nim.

Komentowanie jest wyłączone.