Wójt podpisał umowę na dofinansowanie budowy placu zabaw w Zbydniowie

 

W dniu 7 maja 2018 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego wójt Robert Roj podpisał umowę na realizację zadania pn. „Budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Zbydniowie”. Województwo Małopolskie w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy Leader” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, przyznało Gminie Łapanów pomoc finansową w wysokości 49 947,00 zł, jednak nie wyższej niż 63,63% poniesionych kosztów kwalifikowalnych.

Ogólnodostępny plac zabaw powstanie w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Będzie służył nie tylko uczniom szkoły w Zbydniowie, ale całej lokalnej społeczności.

Artykuł pochodzi z serwisu lapanow.pl
6 Comments

  1. Dostała gmina dotację ale musi mieć swoje też pieniądze. A tu od 4 lat Wójt mówi nie ma i nie dam. Na co on weźmie by dołożyć do mostu i do budowy placów zabaw? Ma tyle należności do uregulowania? Kto mu da? Kto da bankrutowi?

  2. No tak to wiemy na co poszły pieniądze za kuchnię z przedszkola na odprawy dla dyrektorów, sekretarz, skarbnika.

  3. No fakt kasa po likwidacji kuchni była mu potrzebna na odprawy. Ales Wójcie zabłysnąłes. Odwolales i powoles nowych dyrektorów, sekretarzy i skarbników za oszczędzone na dzieciak pieniądze. Wstydź się chłopie WSTYDZ!!!

  4. A dlaczego wójt nie podpisał dla przedszkola w Łapanowie umowy na dofinansowanie? Przecież obiecał?????

  5. Jakie korzyści? Kasa za likwidację kuchni w przedszkolu rozeszła się na nagrody i odprawy. Nagroda była już po 3 miesiącach pracy na stanowisku dyrektor Nowojorskiej i odprawa dla Nowojorskiego, a także innych emerytów z Urzędu Gminy dla skarbnik, sekretarz…a już tych korzyści nie starczyło na socjalne dla nauczycieli. A wakacje tuż, tuż…pozdrawiam naiwnych liczących, że Rój dotrzyma jakiegoś słowa.

  6. A gdzie plac zabaw dla przedszkola? Dwa lata temu zabierając kuchnię dzieciom obiecał plac zabaw. Bo ten co istnieje to pamięta chyba czasy jego dzieciństwa? Z dwoch lat za środki jakie miały wpłynąć do przedszkola za zabranie kuchni to powiniem powstać nie jeden a nawet dwa obiekty dla dzieci. A tu jak nie było, tak nic nie ma.

Komentowanie jest wyłączone.