Wiemy już, kogo chcecie na nowego wójta

Ktoś spoza gminy – taka osoba powinna Waszym zdaniem zostać nowym włodarzem Łapanowa.

Waszym zdaniem następca Rpoberta Roja powinien zostać człowiek spoza gminy. Przytłaczająca większość z Was uważa, że tylko osoba z zewnątrz będzie w stanie zrobić w gminie porządek i rozgonić układy, jakie w niej funkcjonują od lat.

Na pytanie: kto powinien zostać nowym wójtem aż 73 proc. z Was odpowiada – ktoś z zewnątrz żeby rozgonić układy. Za takim rozwiązaniem oddaliście aż 644 głosy.

Za człowiekiem spoza gminy na czele urzędu jest przytłaczająca większość – prawie 3/4 mieszkańców!

Osoby, które na nowego wójta chcą człowieka z gminy, a nie żadnego obcego są w zdecydowanej mniejszości. Za takim rozwiązaniem opowiada się tylko 27 proc. mieszkańców Łapanowa. Za „swoim” na stanowisku wójta głosowało 238 osób.

W sumie w naszym internetowym sondażu udział wzięły aż 882 osoby.

 

 

 

 

 

Oto wyniki:
6 Comments

  1. Moim zdaniem przyszły wójt powinien być bardziej cywilizowany (bez obrazy)dużo młodszy od obecnego (nowocześniejsze spojrzenie )i wiele by jeszcze pisać…
    przede wszystkim musi być cholernie odważny jeśli znajdzie się taki żeby pociągnąć tą gminę ku dobremu,nie ma sensu teraz spekulować poczekajmy czy w ogóle jakaś kandydatura się znajdzie (oby tak) wtedy będzie można się rozpisywać do woli

  2. jakie układy. przecież to są układy pierwszej kadencji, to właśnie ta kadencja rozgoniła układy Kuliga i próbuje wyprostować szambo pozostawione.

Komentowanie jest wyłączone.