Wiecie ile kosztowały ostatnie Dni Łapanowa?

Fot. FB @gminalapanow

Mnóstwo atrakcji z koncertem gwiazdy i pokazem sztucznych ogni, a do tego burda między firmą ochroniarską, a młodzieżą… Atrakcji było mnóstwo, a wszystko to kosztowało…

Wiecie ile kosztowały ostatnie Dni Łapanowa? My wiemy – ok. 25 tys. zł. Tak przynajmniej wynika z informacji, jakie uzyskaliśmy w gminie. Oznacza to, że każdego mieszkańca Gminy Łapanów (czy to starego, czy niemowlaka) organizacja ostatniego święta gminy kosztowała średnio prawie 3 zł.

Na razie gmina nie podliczyła wszystkich kosztów imprezy. Nie spłynęły jeszcze wszystkie faktury. Ale już wiadomo, że jedną z większych będzie ta od firmy ochroniarskiej. Tak, tak… Tej samej, która zamiast zadbać o bezpieczeństwo wdała się w burdę z młodzieżą. Pisaliśmy o tym TUTAJ i TUTAJ. Faktura od niej będzie opiewać na… 7 tys. zł brutto, czyli ponad 80 gr. od każdego mieszkańca. Dość drogo jak za zapewnienie bezpieczeństwa, które zakończyło się… burdą z klientami. I co Wy na to?

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
6 Comments

  1. powinni miec ostra bron i powyszczelac ta chołote to byłby spokój i mieli by o czym pisac…
    oj gdzie czasy MO wtedy to był spokój

  2. Szanowna redakcjo, burdy z klientami?! Za darmo nie dostali, zapewniam Was! Rozbrykali się gówniarze to trzeba było ich uspokoić.Wiem że teraz to szok i niedowierzanie jak ktoś dostanie. Dawniej dostał i wiedział za co, ze zle zrobil…Rozumiem że od kosztów odliczyliscie wkład sponsorów zewnętrznych?

Komentowanie jest wyłączone.