Wędkarzom już dziękujemy, czyli inwestycje w zalew

Są dwa nowe rowerki, jest silnik do łodzi dla ratoników. Jest dmuchawa do liści, nowe drzwi do domków, nowe drzwi, krzesła i stoliki… A ryby?

W ryby gmina w tym roku nie zainwestowała. W największe zakupy wsadziła za to ponad 23 tys. zł. Za 14,5 tys. zł kupiła dwa nowe pięcioosobowe rowerki wodne, a za 8,6 tys. zł silnik do łodzi dla ratowników. Na tym nie koniec. Gmina kupiła dmuchawę do liści, dwoje drzwi wejściowych do domków i nowe krzesła do wszystkich czterech domków. Zamówione zostały też nowe stoliki do domków oraz do biura.

– Od trzech lat sukcesywnie doposażamy nasz łapanowski Kompleks Sportowo-Rekreacyjny. W ubiegłym roku m.in. wymieniliśmy wyeksploatowane szambo, wydłużyliśmy ażurową ścieżkę prowadzącą na pole kempingowe. W tym roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, zakupiliśmy m.in. dwa nowe pięcioosobowe rowerki – jeżeli tegoroczny sezon będzie udany to wójt Robert Roj deklaruje przeznaczenie wszystkich wypracowanych środków w dalsze doposażenie zalewu – powiedział wójt Robert Roj.

O rybach cicho sza…

Zobaczcie sami… I jak w komentarzach cieszy się przewodnicząca Rady Gminy, magister Celina Jacewicz…

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
11 Comments

 1. Szkoda że nie został zakupiony sprzęt do oczyszczania glonów z brodzików.W ubiegłym sezonie ratownicy czyścili brodziki podbierakiem zmontowanym z drutu zbrojeniowego oraz worka jak na ziemniaki.Zalew zarośnie jak las bez roślinożernych amurów.Brak słów….

 2. ten gospodarz i cała ekipa cały czas pierdołami się chwali, inwestują 100%, niech napiszą jak spitolili rewitalizację, gdzie w pierwszym rozdaniu nie ma szans na środki i na rozwój gotowych tematów, niech napiszą ile do tej pory środków pozyskali, dramat ………… ale pierdoły na I miejscu tylko zakupione za 100 % bez żadnych dotacji, bogata ta gmina, oj bogata…..

 3. Dobrze że kupiono ale z artykułu wnioskuje ze z finansami gminy jest bardzo żel, jeśli gmina chwali się zakupem krzesła. A gdzie nowe domki, gdzie atrakcje dla dzieci. A tu krzesła i drzwi, dobrze ze chociaż kupiono nowe rowerki bo aż głupio się to czyta.

 4. Silnik dla ratowników jest nie potrzebny .
  Jedna łódź jest już wyposażona w silnik i z moich obserwacji z paru sezonów wynika że była używana tylko parę razy a śmiał bym twierdzić ze na nie które sezony nigdy nie wyciągana . Kosz inwestycji zwróci się może po parunastu latach jeśli do tego kiedykolwiek dojdzie . Te środki można było spożytkować w wiele lepszych sposobów np na zarybienie , remont domków zakup większej ilości toi toi lub chociażby jakieś atrakcje dla najmłodszych użytkowników ,

 5. to za dwa tygodnie będą organizować wyścigi tych nowych rowerków wodnych po trawie,faktycznie wykosztowali się jak sku……..
  Rybki jeszcze są mało bo mało ale jeszcze są i to ładne sztuki.
  Ciekawi mnie za to na co zostały przeznaczone pieniądze które były pobierane za wędkowanie przez okres 3 lat i przelewane na osobne konto bankowe jak to się wypowiadal p.Rojj

Komentowanie jest wyłączone.