W Urzędzie Gminy ktoś prawdopodobnie oszalał!

Fot. Czytelniczka
3.8
(21)

Dlaczego lampki na choince tak cudnie przystrojonej przez Mieszkańców nie świecą? Prawdopodobnie w Urzędzie Gminy ktoś oszalał!

Prawdopodobnie jest to pewien pan. W zasadzie to chyba jest znane jego nazwisko. Pozwolimy, by najpierw z nim porozmawiał Wójt!

Faktem jest – to byłaby paranoja!

W sobotę dostaliśmy od jednej z Czytelniczek informację:

Choinka się nie świeci na rynku. Przed Pasterką już się nie świeciła i przez całe święta też!

Najpierw myśleliśmy – to oszczędności. Ale okazuje się, że niekoniecznie!

Lampki na choince nie świecą ponieważ pewien pan z urzędu wyłączył stwierdzając, że światełka nie mają atestu… – to jedna z informacji, jaka w tej sprawie dostaliśmy.

Z naszych informacji, że poziom irytacji wśród osób, które zaangażowały się przed świętami w dekorację łapanowskiej choinki sięga zenitu. Również wśród druhów.

Lało więc przedłużka zamokła. Normalne. Wystarczyło sprawdzić, a nie od razu wyłączać! Ale widocznie dla nich najlepiej od razu wyłączyć. To jakaś paranoja! – dowiadujemy się.

Nie jest to zresztą pierwsza interwencja w sprawie choinki. Była bowiem i taka:

Od Redakcji:

Szanowni Państwo!

Proszę łaskawie przyjąć do wiadomości, że wraz z powstaniem tej choinki w Łapanowie skończyło się dziadostwo, bylejakość i brak odpowiedzialności! Jeśli tego jeszcze nie rozumiecie – niebawem (z)rozumiecie!

Nie ma zgody na niszczenie czegoś, co Mieszkańcy sami swoją ciężką pracą, prywatnym czasem i zaangażowaniem zbudowali!

Z naszych informacji wynika, że Wójt poprosił Policję o wzmożony monitoring choinki, by uniknąć jej dewastacji. I doskonale! Ale przed bezmyślnością ludzi z urzędu Policja niestety nie ochroni!

No więc NIE MA ZGODY ani na niszczenie, ani na bojkotowanie! 

Jeśli komuś w urzędzie się to nie podoba – naprawdę nie ma obowiązku, by tam pracować! A dopóki się pracuje i bierze za to od Mieszkańców pieniądze, ma się obowiązek robić tak, by byli oni zadowoleni! A NIE SĄ! KROPKA!

Naszym zdaniem, jeśli prawdą jest, co się dowiadujemy, osoba za to odpowiedzialna powinna albo dyscyplinarnie wylecieć z roboty, albo co najmniej dostać naganę! Za BEZMYŚLNOŚĆ!

DOŚĆ TEJ BYLEJAKOŚCI, tego dziadostwa i braku odpowiedzialności!

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 3.8 / 5. Głosy: 21

Oceń jako pierwszy!
6 Comments

 1. To już jest jakaś paranoja. Faktycznie całe święta choinka nie świeciła a taka piękna była. Ten co wymyślił atesty to koniecznie musi zglosic się do jakiegoś lekarza który sprawdzi jego atesty na zwoje w mózgu.

 2. Szanowna redakcjo proszę nie generalizować że mieszkańcy nie są zadowoleni, mi w gminie mieszka się dobrze od kiedy znów mamy światło na ulicach xD Sama choinka niezbyt mnie interere i mogło by jej w ogóle nie być, nie było by też problemu a i oszczędność zawsze ciut większa.
  Pozdrawiam i wszystkiego dobrego 🙂

  • Minimalista 🙂
   Jak w tym dowcipie o kozie:
   Mosze skarżył się rabinowi na warunki panujące w jego domu: Rebe, jaki u mnie hałas, ciasnota, żona krzyczy, dzieci płaczą, co mam robić? Rabin radzi mu: Mosze, ty kup sobie kozę. Mosze posłuchał rady, zrobił to, co radził mu rabin i kupił kozę. Po kilku dniach jednak znów przyszedł do rabina na skargę: Rebe, coś ty mi doradził? Teraz jest jeszcze gorzej niż było, jest jeszcze większa ciasnota i hałas, żona krzyczy, dzieci płaczą, koza beczy… Na to rabin: Mosze, ty teraz sprzedaj tę kozę! Żyd znów posłuchał rady i po kilku dniach powrócił do rabina, mówiąc: Dzięki ci rebe za radę, sprzedałem kozę. Jaki ja mam teraz spokój!
   🙂 🙂 🙂

 3. Prawda choinka się nie świeciła nie świeci i nie będzie świecić. Widziałem sam wsumie nie dziwię się atesty nie ma made in china p65 więc tu nic dziwnego ale bydło jak było co noc tak jest co widać po nocnych wekkend ach.

  • A jeśli doszło by do porażenia prądem, przez te światełka to zaraz by Pan Manys pisał że prokuratura i że trzeba pół gminy zwolnić za to „rażące” niedopatrzenie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.