W Łapanowie. Czy to sołtys zwija chodnik?

Fot. Czytelnik
2
(12)

Czy to świat stanął na głowie? Sołtys zaczął w Łapanowie zwijanie chodników? Nic podobnego… Okazuje się, że chodzi o coś innego.

Czy to sołtys zwija chodnik? Tak sobie można pomyśleć. Ale nie! To nie sołtys! Okazuje się, że to najnowsza zabawa łapanowskiej młodzieży.

Napisał do nas jeden z Czytelników z prośbą o interwencję.

– Bardzo proszę o wstawienie na stronie – pisze.

Okazuje się, że łapanowska młodzież znalazła sobie nową rozrywkę. Ta rozrywka to stopniowe rozbieranie kostki brukowej przy starym kościele.

– Niech gmina coś wreszcie z tym zrobi! – pisze Czytelnik. – Może ktoś się zainteresuje?

Z jego relacji wynika, że na razie nikogo to nie obchodzi i nikt nie interweniuje. Nikt też nie naprawia tego, co już zostało popsute.

Tymczasem chodnika coraz bardziej ubywa, a kostka ląduje obok w trawie. Jak chodnik zniknie całkiem może wtedy gmina się wreszcie obudzi i zacznie się poszukiwanie, gdzie się podział? Bo amba fatima, był i go ni ma!

Fot. Czytelnik

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 2 / 5. Głosy: 12

Oceń jako pierwszy!
10 Comments

  1. Za to na starej oczyszczalni ścieków, przy wałach, powstał niedawno skatepark. Taki na miarę Łapanowa:)

  2. Od 2 dwóch dni woda w kranie ma znów dziwny zapach fenikalii. Podobnie było przed ostatnim skażeniem, też miała taki zapach. Czyżby to kolejne skażenie i jeszcze nikt o tym nie wie?

    • Policja pojawia się w łapanowie w ciągu dnia! Wieczorem i w nocy nie ma naszych Walecznych służb. Jeżdżę codziennie do pracy o 2:00 w nocy i nigdy nie widziałem policji a młodzież…. Rynek pełny od pijanej swołoczy, świrują autami. A policja tylko w ciągu dnia… No cóż może Panowie Policjanci po zmroku boją się wjechać na tereny łapanow

  3. To świadczy o tym że”nasza młodzież” ma całkowicie zryty mózg, albo trociny zamiast. Jakby jeden z drugim musieli naprawić to na własny koszt i jeszcze zapłacić grzywnę, to może by się zastanowił co robi?

Komentowanie jest wyłączone.