UWAGA! Wypadek pod Grabowcem!

Fot. pixabay

Wypadek pod Grabowcem! Z informacji, jakie od Was dostajemy wynika, że niedaleko pomnika doszło pod wieczór do tragicznego wypadku.

Na razie trudno ustalić, co się dokładnie stało? Dysponujemy jedynie Waszymi relacjami! Na miejscu jest pełno policji, straży i pogotowia. Piszecie o śmiertelnym potrąceniu pieszego.

Oto jedna z relacji, jaką mamy od bezpośredniego świadka.

Byłem świadkiem wypadku. Jechałem samochodem od centrum Łapanowa i zauważyłem, że na drodze leży człowiek. W tym momencie z przeciwka nadjechal samochód na krakowskiej rejestracji i przejechał tego człowieka – leżał na jego pasie.

Sprawca wypadku wezwał straż i karetkę. Szybko przyjechali.

Istnieje podejrzenie, że osoba mogła zasłabnąć lub zostać już wcześniej potrącona.

Policja z Bochni na razie nie potwierdza tych informacji. Mówi o „kolizji” z rannymi. Nie potwierdza też, że są ofiary śmiertelne.

– Być może później będziemy mogli coś więcej powiedzieć – słyszymy.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
3 Comments

  1. Nie pierwszy raz ten Pan szedł taki pijany że ledwo się trzymał na nogach (To prawie codziennie) A teraz tylko kłopotów kierowcy narobił.

  2. Z tego co mi wiadomo to potrącany Pan był pijany i nie pierwszy aż sam kładł sie na drodze wiec widocznie teraz udało mu się to co planował już pare razy. Teraz tylko problem ma kierowca który po nim przejechał bo będą go obwiniać.

  3. Widzialem pijanego Pana idącego w tamta stronę. Ledwo trzymał się na nogach. Zapewne przewrócił się a samochód przejechał po nim.

Komentowanie jest wyłączone.