[TYLKO U NAS] Czy Łapanów będzie miał swoją posłankę?

Fot. Fb @gminalapanow
1.9
(14)

Czy po październikowych wyborach Gminę Łapanów czeka zmiana przewodniczącego Rady Gminy?

[TYLKO U NAS] Czy Łapanów będzie miał swoją posłankę?

Nie jest to wykluczone. Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji przewodnicząca Rady Gminy Celina Jacewicz ma kandydować w październikowych wyborach parlamentarnych.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Jacewicz miałaby zająć pozycję numer 13. na liście PiS do Sejmu. Byłaby jedną z trzech kandydatek reprezentujących na tej liście powiat bocheński w okręgu numer 15 (to Bochnia, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska, Proszowice, Tarnów i Wieliczka).

Na razie nie jest znany kształt listy. Nazwiska kandydatów mają zostać podane w najbliższym czasie.

Wiadomo, że na liście będzie także Stanisław Bukowiec, który jest obecnie radnym wojewódzkim i zaangażował się w przygotowanie budowy nowego mostu na Grabowcu. Przewodnicząca Jacewicz byłaby jednak jedyna z Łapanowa.

Gdyby rzeczywiście udało jej się zdobyć mandat w październikowych wyborach, byłaby pierwszą posłanką z terenu Łapanowa.

Nie udało nam się uzyskać potwierdzenia informacji o kandydowaniu u samej przewodniczącej.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 1.9 / 5. Głosy: 14

Oceń jako pierwszy!
27 Comments

 1. A pan Karol to też z PIS ???
  Ale tak szczerze, to nie znam mądrego wf-istę, chętnie poznam. Obecnych co znam to kopidołki, czyli dać chłopu władzę to zobaczysz jaki sprytny.

 2. Czas ściągnąć różowe okulary. Zapytać się ludzi jak długo za waszą zabawę w rządzenie gminą będą nocą chodzić po omacku.
  Ale co to ludzie, niech bal trwa.

 3. Oczywiście, że ślizgając się na pozycji i dobrych notowaniach PiS-u można robić karierę
  Ale czy można głosować na kogoś kto nie sprawdził się w małej gminie i ma współudział w doprowadzeniu do jej ruiny.

  • Już słychać jak cała Polka się śmieje.
   Łapanów niewydolna finansowa gmina w Polsce ma swoją posłankę. Przez ostatnie, zmarnowane 4 lata nie zrobiła nic będąc przewodniczącą rady gminy, ślepo krocząc za ówczesnym wójtem Rojem. Stan życia jej mieszkańców znacznie uległ pogorszeniu. W niezwykle urokliwej gminie Łapanów cały czas media notują informacje o zatrutej i niezdatnej wodzie. Przez nieudolność przepływu informacji i brak kontroli nad działaniami zarówno ubojni, jak GZK życie i zdrowie mieszkańców jest ciągle narażone.
   Pani Jacewicz, zajmij się Pani wspólnie z Wójtem Śliwą wyprowadzeniem gminy na prostą, a nie wiej umywając ręce w Polskę.

 4. Tonący Łapanów mamy również dzięki radzie gminy.
  Polak nowe przysłowie musi sobie kupić.
  Że przed szkodą i po szkodzie głupi );

 5. Broń Boże tylko nie Pani Jacewicz , na polityce się trzeba znać żeby kandydować do sejmu. A Pani Jacewicz niech się nie wyglupia z kandydowaniem. Hahahahaha

 6. Osobiście uważam, że nie głosujemy na PIS czy PO lub PSL głosujemy na mieszkańca Gminy Łapanów. Niech zostanie kto chce posłem ale niech wreszcie zostanie z Łapanowa na pewno byłoby to przydatne dla Gminy Łapanów.

 7. Jak jest Z PiS to trzeba na nią głosować tylko dzięki pisowi można coś zmienić oni nie kradną tak jak poprzednicy. Oni jedyni robią coś dla nas w TVP mówili o Platformie i jak oni nas okradali nigdy więcej nie dajmy się nabrać

  • Nie podoba mi się, że wielką politykę mieszasz do sprawy w gruncie rzeczy banalnie prostej. Otóż jeśli informacja się potwierdzi, Łapanów ma szansę mieć swojego posła!
   No i już 😉

  • Tak na Pis trzeba głosować. Ale chwileczkę. Jakie ma zasługi ta Pani dla Partii Rządzącej? Jakie wartości wniosła do życia Łapanowa? Niech ktoś mnie oświeci?

     • Pokory i pokory droga pani. Już na początku ferment siać. Nie ładnie.Trzeba nam porozumienia i dialogu między partiami, a nie samochwalstwa. Dopóki tego nie zrozumieniemy nie będzie jednej, uczciwej Polski.

 8. Na posłów i senatorów powinniśmy wybierać ludzi którzy coś dla społeczności zrobili mimo że lubię panią jacewicz jednak nie mam żadnej wiezy czym ona się wsławiła do tej pory więc będę głosował na kogoś innego kto ma jakieś pozytywne osiągnięcia.

 9. Panie Redaktorze,a jakie są szanse zostania posłem z 13 pozycji na liście ??? To chyba tylko podgrzewanie atmosfery 😉

Komentowanie jest wyłączone.