Trzej sołtysi wybrani. Ups… To niespodzianka!

Grabie, Lubomierz oraz Łapanów mają sołtysów! Kto został?

Trzej sołtysi wybrani.

Grabie

1 lutego 2019 r. odbyło się zebranie wiejskie wsi Grabie, podczas którego wybrano sołtysa i pozostałych członków Rady Sołeckiej. Na kolejną już kadencję sołtysem została Małgorzata Gumulińska, poza nią w skład Rady Sołeckiej weszli Stanisław Kruczek, Halina Mucha, Bolesław Palacz i Stanisław Sotoła.

Lubomierz

2 lutego 2019 r. odbyło się zebranie wiejskie wsi Lubomierz, podczas którego wybrano sołtysa i pozostałych członków Rady Sołeckiej. Na kolejną już kadencję sołtysem została Józefa Wlazło, poza nią w skład Rady Sołeckiej weszli Zofia Fliśnik, Małgorzata Józkowicz, Bożena Żołnierkiewicz-Feliks i Grażyna Skiba.

Łapanów

3 lutego 2019 r. odbyło się zebranie wiejskie wsi Łapanów, podczas którego wybrano sołtysa i pozostałych członków Rady Sołeckiej. Na kolejną już kadencję sołtysem została Stanisława Obrał, poza nią w skład Rady Sołeckiej weszli Stanisław Apostoluk, Wioletta Nowojowska, Jan Śliwa i Zygmunt Tabak.

Zebrania w kolejnych wsiach lada moment. Ich harmonogram znajdziecie TUTAJ!

Od redakcji:

Gratulujemy Państwu wyboru! Zachęcamy do kontaktu w sprawach ważnych dla Waszych społeczności. Dzwońcie, piszcie, mailujcie i komentujcie! Jesteśmy do dyspozycji! Jeśli będziemy mogli pomóc – chętnie pomożemy!

A hejter na to…

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
7 Comments

 1. WYMYSŁÓW RZĄDZI!!!
  to powinno się nazywać wybory sołtysa WYMYSŁOWA
  sołtys – Wymysłów
  Wiola – Wymysłów
  Apostoluk – prawie wymysłów
  Tabak – WYMYSŁÓW
  kotówka dom nauczyciela rynek nikogo hahaha

 2. Jak sobie wybraliście tak będziecie mieli, teraz Łapanów czeka stagnacja przez następne lata. Ludzie jak widać nie uczą się na swoich błędach a pani sołtys się śmieje.

Komentowanie jest wyłączone.