Tragedia w Rzezawie. Szokujący film z monitoringu. Policja szuka świadków

Fot. YT

Policja szuka świadków tragicznego wypadku w Rzezawie. Wygląda na to, że sprawca celowo wjechał tam w rowerzystów. Jak donosi Radio Kraków, trafił do szpitala psychatrycznego. Tymczasem w sieci pojawił się szokujący film z monitoringu miejskiego.

Komenda Powiatowa Policji w Bochni zwraca się z prośbą o zgłaszanie się osób, które były bezpośrednimi świadkami wypadku zaistniałego w dniu 15 kwietnia 2018 r. w miejscowości Rzezawa, w szczególności prosimy o kontakt kierowców i pasażerów pojazdów poruszających się w obrębie miejsca zdarzenia oraz osobę poruszającą się na rowerze wzdłuż budynku OSP Rzezawa w kierunku skrzyżowania ul. Kościelnej z ul. Wiśniową.

Kontakt do Wydziału Dochodzeniowo Śledczego: 14 615 22  08 i oraz do Dyżurnego Jednostki: 615 22 22.

 

 

 

 

 


Gdyby do takiej tragedii doszło w Łapanowie, takiego nagrania by nie było. Ani poprzednie, ani obecne władze nie uznały za stosowne zainwestowanie w monitoring.
3 Comments

  1. Portal nazeka na dlugi gminy, brak finansów a teraz brak inwestycji w monitoring. Pragne wam powiedziec ze ten monitoring to kolejny wydatek który w takim przypadku zycia nie wróci.

Komentowanie jest wyłączone.