[TRAGEDIA W ŁAPANOWIE] Zabił, ale chyba nie widział. Odjechał, ale wrócił…

Fot. Czytelnik bochnianin.pl

W samym centrum Łapanowa doszło do tragicznego zdarzenia. Nie żyje starsza kobieta. Policja szuka świadków. Sprawca odjechał, ale wygląda na to, że nie uciekł. Jak do tego doszło?

Policja i prokuratura cały czas szukają świadków.

Do tragedii doszło przed 7. rano. Z naszych informacji wynika, że 79-letnia kobieta szła do kościoła – jak każdego dnia. Znalazła ją przypadkowa osoba, która akurat tamtędy przechodziła.

Na miejscu natychmiast pojawiły się zaalarmowane służby i prokurator.

Kobieta nie żyje.

Z pierwszych informacji wynikało, że została potrącona przez kierowcę, który zbiegł z miejsca wypadku bez udzielenia jej pomocy. Choć policja od samego początku była wstrzemięźliwa. Ale…

Kierowca wrócił! Nie mamy jeszcze informacji, jakie są efekty czynności służb, ale będziemy Was informować.

Wygląda jednak na to, że kierowca zwyczajnie nie zauważył, że potrącił kobietę i nie wiedział, że ją zabił. Dlatego potem wrócił. Oto informacje od Was:

Sprawca nie uciekł, tylko nie był świadomy zabójstwa i kobieta nie została potrącona tylko wciągło ją koło dostawczaka.

Wrócił, bo policja zadzwoniła do firmy. Nie wiedział w jakiej sprawie wraca. Został zatrzymany jest przesłuchany miał pobraną krew. Nie wie czy to on potrącił jest w szoku.

Z tego co mi wiadomo, to potrącenie nastąpiło przypadkowo przez dostawcę spożywczaka. Wyjeżdżał ze sklepu obok, pewnie spoglądał w lewo czy nic nie jedzie, skręcił w prawo, a kobieta widząc auto na jej drodze, nie chciała czekać i postanowiła szybciej znaleźć się na drugiej stronie… Gość wrócił i teraz pewnie biegły oceni czy miał szansę ją widzieć itd.

Znam tego człowieka który prowadził tą ciężarówkę i proszę wierzyć że jej nie zauważył i nie uciekł specjalnie. To jest dla niego też traumatyczne przeżycie.

Nie wiedział

Ofiara to Zdzisława Daniec. Wieloletnia nauczycielka szkoły podstawowej w Łapanowie. Mama szefa Piasta Łapanów.

 

Wyrazy NAJGŁĘBSZEGO współczucia (*)

Wiadomo już, że pogrzeb odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:

Oceń jako pierwszy!