Ten portal tworzą ludzie! Ostra wymiana zdań!

Fot. Gmina Łapanów

Ups… W komentarzach doszło do ostrej wymiany zdań!

Polityka komentowania jest Wam znana… TUTAJ. W Komentarzach doszło właśnie do ostrej wymiany zdań!

Czytelnik napisał pod tekstem TUTAJ:

Najgorsze, wręcz bulwersujące w tym wszystkim jest to, że redaktor praktycznie cały czas w naszej gminie eksponuje „jego zdaniem” rzeczy (sprawy) złe, niestety nie zauważa i nie pokazuje dobrych, których pewnie jest tyle samo albo jeszcze więcej. Jak widać dawne nawyki systemu pracy pozostały, myślę, że tak prestiżowe i odpowiedzialne stanowisko w Ministerstwie Cyfryzacji powinno zobowiązywać do zdrowych, uczciwych i rzetelnych poglądów. Można tylko jako taryfę ulgową uwzględnić odległość ze stolicy do Łapanowa, z której nie wszystko można zauważyć i skąd ma wiedzieć, jedynie z podrzuconych informacji a także częstotliwość przyjazdów, podczas których nie można wszystkiego ogarnąć.

Odpowiedź wydawcy:

Najgorsze, wręcz bulwersujące w tym wszystkim jest to to, że komentujący kompletnie nie rozumie, co się wokół niego dzieje. Nie wiem ile trzeba czasu, ile sił i ile słów, by po prawie pięciu latach istnienia portalu pojął wreszcie coś, co jest w gruncie rzeczy proste jak konstrukcja cepa!
Rozumiem, że Twój komentarz, albo jest kompletnie nieprzemyślany, albo nie wiesz, co czym piszesz, albo obliczone to jest na naruszenie dobrego imienia nie tyle mojego, co bardziej portalu i wspaniałych Mieszkańców Gminy!
Otóż przyjmij wreszcie do łaskawej wiadomości, że ten portal tworzą właśnie ci Mieszkańcy! Jeśli Ci się nie podoba, zmień to, a nie krytykuj! Włącz się! On jest dla nich i to oni wskazują, co ich interesuje!
Proponuję również otworzyć oczy, albo rzeczywiście czytać portal uważnie – rozumiem, że dość znacząca pomoc w zbieraniu funduszy na remont domu dla ciężko chorej matki z dzieckiem, której nikt nie pomógł, pomoc w zbieraniu funduszy na to, by w Łapanowie mógł przetrwać jeden z klubów sportowych, a także ostatnia akcja z dekorowaniem choinki to są bzdety… Naprawdę, proponuję otworzyć mózg! Bo mnie to obraża! A jeśli mało Ci pozytywnych akcji, proponuję włączyć się w którąś, albo najlepiej samemu wymyślić jakąś. Jeśli dasz o niej znać – gwarantuję, dostaniesz wsparcie!
Wybacz, nie wiem, jakie są Twoje poglądy, nawyki i jaka jest Twoja (i gdzie) pozycja, i szczerze mówiąc mało mnie to interesuje. Jeśli chodzi o moje – żeby to było całkowicie jasne – stanowczo NIE ŻYCZĘ sobie takich wycieczek! Tym bardziej, że na temat moich poglądów najwyraźniej wiesz niewiele, a nawyków to już na pewno nie znasz! Zachowaj więc łaskawie okazję, by na ten temat milczeć! Bo w sądzie miałbyś chyba poważny problem, by obronić swoje twierdzenia!
Co do mostu (w Kamyku – red.) – trudno uznać bezprzykładne marnotrawstwo publicznych, czyli również Twoich pieniędzy, za dobrą informację! Owszem, to dobrze, że Mieszkańcy będą mogli korzystać z nowego mostu! Tyle, że trzeba mieć świadomość, że budowa tak drogiego obiektu w takim miejscu była czystym nonsensem! Szczególnie, jeśli wziąć pod uwagę obecną sytuację finansową Gminy, a także fakt, że solidny remont starego mostu byłby po wielokroć tańszy (kilkaset tysięcy vs. kilka milionów!). Naprawdę, starczy trochę logicznego myślenia, by to pojąć!
No więc informuję Cię, że w Ministerstwie Cyfryzacji na takie rzeczy na szczęście się zwraca baczną uwagę! I własnie dzięki temu, że patrzy się uważnie na każdą złotówkę dwie szkoły z Gminy Łapanów będą mogły w tym roku dostać mobilne pracownie komputerowe!
Taryfy ulgowej od Ciebie nie potrzebuję. Portal i jego osiągi są najlepszym dowodem na to, że odległość nie jest we współczesnym świecie żadną przeszkodą, by z sukcesem zrobić taki projekt! Ja tę odległość vs. to, co udało się zrobić odczytuję raczej, jako powód do sporej DUMY, a nie krytyki. Ale oczywiście, jeśli masz pomysł na ulepszenie portalu, pisz śmiało: kontakt@mojlapanow.pl
Na tyle, na ile mogę, staram się ogarniać 😉 Jeśli możesz pomóc – ZAPRASZAM! Jeśli nie – zamilknij!
11 Comments

  1. Most w Kamyku w cale nie jest taki drogi jak jest napisane w artykule lwia część to dotacja i dlaczego tego nie napisano. Bardzo mnie boli, że wcześniej napisano most w szczerym polu. Szanowny Panie Redaktorze tam nie można budować domów bo przylegające obszary do mostu to grunt zalewowy, który stanowi naturalny zbiornik retencyjny. Most dlatego ma taką konstrukcję ponieważ musi mieć odpowiednią przepustowość, pod nim popłynie w czasie powodzi dwa razy tyle wody co pod mostem w Wieruszycach. Nie wiem dlaczego tak Pan na tym portalu atakuje budowę nowego mostu od samego początku. Jakoś teraz tego Pana z kamerą pod i nad mostem nie widzę. Po prostu zazdrość bo i w Warszawie tak pięknych mostów to na lekarstwo.

  2. Oby służył wszystkim jak najdłużej most w Kamyku jest okazałą budowlą i myślę, że trochu przyozdobi naszą piękną miejscowość po prostu co niektórych krew zalewa, że udało się go wybudować. Wbrew przepowiednią, że tego mostu nigdy nie wybudują i nie da się tego zrobić. Budowa nie była nonsensem człowieku pogadaj z ludźmi z Kamyka i Sobolowa, którzy jeżdżą tym mostem. Nonsensem były decyzje Pana Jana, które zrujnowały Gminę Łapanów.

  3. Most piękny to i kosztować musiał a na Gimnazjum w Łapanowie Pan Jan wziął 15 mł zł. kredytu i ani Gimnazjum ani słychu dychu o kredycie.

  4. Szanowny Państwo należałoby napisać o 6 ml. zł. w roku 2013 wydanych na Zalew w Łapanowie, powiedzieć, że też przeinwestowano. Most w Kamyku będzie służył lata ludziom i tyle. Nie mogę zrozumieć dlaczego tak zajadle tę budowę atakujecie.

  5. Od mostu w Kamyku wara tyle już wycierpiał ten obiekt od Pana Kuliga i jego świty, szkalowanie budowy na portalach w gazetach i innych środkach masowego przekazu. Miał Pan okazję go wyremontować po powodzi 2010 r, czemu Pan tego nie zrobił. Te bzdety pisze ktoś kto dobrze wie, że mostu nigdy by nie wybudowano gdyby nie dotacja z MSWiA i zbliżające się wybory w 2019 r. W kasie gminy nie było złotówki na remont i nie ma. Jedyna niepowtarzalna okazja dla Kamyka i tyle szumu za coś dobrego dla mieszkańców mnie to g…. obchodzi ile ten most kosztował, jeszcze moje dzieci i wnuki będą jeździły po nim i to jest super. Przypuszczam, że to szkalowanie napędza Pan Jan no bo pokazali mu inni, że i bez Cara można coś zrobić.

  6. Czytelnik napisał i czytelnik ma rację. Jeśli media skupiły by się tylko „na rzetelnym, pozbawionym własnych komentarzy” informacjach to kto by ich czytał. Żyjemy w czas gdzie ludzie nie lubią czytać, a czytać że ktoś jest dobry, pomógł? (bo to nudne, takie oczywiste). Ale jak już napisać, „chciał pomóc” a nie wiadomo czemu znaleźli go w rowie, a jakby jeszcze dodać, „że ktoś, kogoś widział” jak uciekał z tego rowu, kto to był i co tam robił, i czemu z „obcym chłopem/kobietą” to mamy już całkiem poczytny temat. Miłego dnia 🙂

Komentowanie jest wyłączone.