Tarnawa i nowe rondo zgrozy

2.6
(19)

W Tarnawie kończą się prace z budową ronda. To, co tam można zobaczyć, to prawdziwa zgroza!

Tarnawa i rondo zgrozy. Wybraliśmy się dziś na przejażdżkę po gminie. Dojechaliśmy między innymi do Tarnawy. A tam…

Jak wiecie, powoli dobiegają końca prace przy budowie ronda przy szkole. Nowe rondo jest właściwie gotowe. Wyczyny, jakie można tam zobaczyć w wykonaniu kierowców to jednak prawdziwa zgroza. Jeśli tak to będzie wyglądać, wcześniej czy później musi tam dojść do tragedii.

Kierowcy, którzy dojeżdżają do nowego ronda najwyraźniej głupieją. Nowe rondo albo pokonują na wprost, albo wręcz jadą „pod prąd”.

Zobaczcie tylko te filmy zgrozy. Nic dodać, nic ująć…

Pierwsze auto (Audi) się gubi i… Jakoś stara się uratować sytuację. Tymczasem z przeciwka jedzie ciężarówka. Drugi się już nie patyczkuje…

Chwilę wcześniej tak samo jak on przez rondo przejechały trzy motocykle. Co by było, gdyby z przeciwka tak samo szybko jak oni jechała ciężarówka? Hmm… Byłaby miazga!

Zobaczcie…

I kolejny mistrz kierownicy…

A jak to należy robić?

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 2.6 / 5. Głosy: 19
10 Comments

  1. Rondo to pokaz nieudolności drożdżaka. Najpierw przez całą kadencję radnego nic nie zrobił dla gminy a teraz kiedy była możliwość zrobić coś porządnie to on się boi ruszyć „d” i tłumaczy „niech się cieszą ze w ogóle mają” Współczuje mieszkańcom bubla.

    • „bochniak”
      Jako poplecznik „wiadomych” to powinni chociaż nauczyć Cię, że nazwiska piszemy z dużej litery. Rozumiem, że wiesz jak wyglądały plany z lat 2014-2018, wiesz również jaki wkład w rozwój naszej gminy wniósł były wójt R.R. (nota bene – miał objąć stanowisko w „urzędzie” za dużo większe pieniądze, a nie byle nauczyciel!!!. Ale jak to mówią Ci którzy głosowali w 2014 na niego [a teraz zapomnieli?] „NO GDZIE ON” – schodząc do Twojego poziomu – „To była Cytata”). Aby oszczędzić Ci wysiłków tej części ciała, której każdy normalny człowiek używa do myślenia. Ronda nie planował Pan Drożdżak (jego kształtu i wyglądu), za kierowców którzy nie znają przepisów i nie wiedzą jak jechać też nie odpowiada. A co do trafności inwestycji, to zapytam czemu to „jedynie słuszna partia” zmieniła po wygranych wyborach w 2015 roku zasady tzw. „Schetynówek”

  2. Albo tam pan nie był albo celowo próbuje pan zrobić aferę. Tego nie widać na tym nagraniu ale tam gdzie wyjeżdżają samochody jest jeden pas wyłączony z ruchu bo budowali tam podniesione przejscie dla pieszych dlatego wjazd „normalnym” wjazdem byl ograniczony, poza tym budowa jest jeszcze nie zakonczona i jest do tego oznakowanie..

  3. Rondo co prawda jest wąskie ale to nie oznacza jazdy na wprost… Tylko idioci będą tak jeździć którzy myślą co to oni się są. Ja zestawem się mieszczą tak że dla mnie jest okey..

  4. Oj niedobrze Zaraz będzie większy ruch, idzie Wszystkich Świętych, a o tragedie jak widać na załączonym materiale bardzo łatwo… Nie chce czytać smutnych statystyk drogowych z naszej Gminy.

  5. Nie ma się co dziwić jak ludzie jeżdżą na „pamięć”, nie patrzą na znaki (nie widac na filmach czy rondo jest dobrze oznaczone) i kolejna sprawa- to rondo jest tak wybudowane- ze no cóż…widac, najlatwiej jest pojechac na wprost zostawiajac je z prawej…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.