Tak sobie siedzę i myślę… Coś tu chyba jest postawione na głowie!

Fot. Pixabay
3.9
(11)

Miła Pani z GZK informuje, że najbliższy termin to… 11 września 2019. I ochoczo podaje telefon konkurencyjnej firmy! – pisze Czytelnik.

Coś tu chyba jest postawione na głowie!

Oto informacja, jaką dostaliśmy od Czytelnika! Wydawać by się mogło, że to chyba niemożliwe… A jednak!

Okazuje się, że w Łapanowie nie sposób wywieźć szamba!

Znaczy sposób! Ale dopiero we wrześniu…

Gmina chce zwalczać wylewanie nieczystości na pola. Nie jest jednak w stanie zapewnić ich wywozu wtedy, gdy jest taka potrzeba!

Coś tu chyba jest postawione na głowie!

Oto wiadomość od Czytelnika:

Tak sobie siedzę z telefonem w ręce i próbuję zamówić wywiezienie szamba przez GZK Łapanów.

Miła Pani informuje mnie, że najbliższy termin to… 11 września 2019 i chętnie na moją prośbę podaje numery telefonów do innych firm (konkurencyjnych), gdzie mogę zamówić wywóz natychmiast. Tylko odpowiednio drożej.

Czy w obecnej sytuacji zapaści finansowej Gminy jest uzasadnionym pozbywanie się klientów? Nawet takich od za przeproszeniem g…?

 

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 3.9 / 5. Głosy: 11

Oceń jako pierwszy!
6 Comments

 1. Witam. Urzędnik który odsyła do konkurencji na drugi dzień powinien dostać wypowiedzenie z pracy bo jest to działanie na szkodę gzk czyli gminy. UPS czy to prawda że tam w biurze pracuje matka córka Ich kuzyn Marcin ?. Znaczy nie wyleci trzeba godziny się wspierają tylko panie redaktorze co z tymi dwoma obecnie kierownikami i podwyżką dla Marcina ?.

 2. Czyli jest zapotrzebowanie na wywóz. Na jednej z sesji Rady Gminy p.o. kierownika GZK stwierdził, że nie ma konieczności pracy na dwie zmiany, a chyba to byłoby najprostsze rozwiązanie.

 3. NIe stety tak jest od roku miesiąc czekania więc jak mi przyjdzie ktoś skontrolować i powie że mi się przelewa szambo to mu dam wiaderko żeby sobie zabrał do gminy bo tyle to gmina jest warta.

  • Jeden ciagnik nie jest w stanie zapewnic wywozu szamba, wiec nie rozumiem w czym problem?? Zamawiam wywóz u prywaciaża i tyle. Ale lepiej lamentować i wylewać gówno w pole…

   • A Jeszcze nie tak dawno wójt miał zobligować kierownika GZK bo ten nie chciał uruchomić drugiej zmiany dla beczki oraz w soboty. Jak widać słowa wójta na którego niestety głosowałem są warte tyle co jego obietnice przejrzystość władzy.

   • Kanalizacja w Gminie powinna być założona.!!!
    Z podatków przez Was opłacanych.Na decyzję Wójta, mają wpływ,tylko Radni, wybrani przez mieszkańców
    Trzeba zebrać podpisy, za odwołaniem,”Tych państwa”
    i Pana Wójta.
    Sołtysi też śpią,..
    Współczuję Wam mieszkańcy Łapanowa
    Zapraszam do Gminy”Rzezawa”
    Tu, wszystko działa.☺️

Komentowanie jest wyłączone.