Tak, jest super…

Zalew na starcie sezonu…

Tak, jest super… – pisze jeden z naszych Czytelników. I podsyła zdjęcia z zalewu na starcie sezonu… Ocenę czy to dobrze, czy to źle Wam zostawiamy.

[WRGF id=17675]

 
13 Comments

 1. Piszecie takie pierdoły, że mi się tego czytać nie chce. Brak elementarnej wiedzy na temat utrzymania akwenów wodnych. Jedźcie na Mazury to zobaczycie co pływa w jeziorach. Glony zawsze były i są w wodzie to naturalne zjawisko.

 2. co roku jest dokładnia tak samo. Mało tego bywało duuużo gorzej… śnięte, padnięte ryby, smród… Nikt o tym wtedy ne mówił.

  • załoze ze jak by wszystko wyczyscili to byłaby zaraz afera ze to wbrew ekologi usówac wszystkie glony i smieci i by zaraz ekolodzy protestowali. a n tak na marginesie to jezeliwoda stoi a na zalewie woda „stoi” to oczywiste ze glony będą no chyba ze zarybią dwumetrowymi sumami zalew to wtedy moze zezreja rybki te glony a jak przy okazji sum zje jakies dziecko to tylko wmały wypadek bo wazniejszy jest czysciutki i przejzysty basen

  • sprzątanie było nie tylko kąpieliska lecz całego akwenu (poczytaj na stronie)Gminy Łapanów,tak się chwalili a taką lipę odstawili z kąpieliska muł został zepchnięty zaraz za bojki a z pozostałej części zalewu wyciągnięto linami hmmm może z 50 kilo glonów (śmiech na sali)FUSZERA W 100% która będzie widoczna gołym okiem już niebawem.

 3. Ludzie sami tam syf robią, wrzucając śmieci do wody a później zdjęcia pstrykają że jest brudno. Młode gówniarze przenoszą się powoli z rynku nad zalew, bo przecież tu mają większą swobodę. Mogą niszczyć, śmiecić, pić bo Policja tam nie bywa… Także ja winnych wypatrywał bym gdzie indziej. Kiedy to się wreszcie skończy?? Potrzebny jest w Łapanowie posterunek Policji!!!

 4. no teraz to juz sie czepiacie, bo to, ze jakis debil wrzucil smieci do zalewu to wina gminy? bylem tam ostatnio i nic zlego nie widzialem, troche glonu w czesci lowieckiej? a gdzie zdjecia czesci kapieliska? po co te ataki? pozdrawiam

 5. Żałosna nagonka, już nudni jesteście…kto wrzucił smieci mozna wywnioskować z jednego ze zdjęć. Ew. zrobił to autor tych zdjęć bo widać że zależy mu na złej prasie dla Łapanowa. Zielsko wiatr zniósł w jedno miejsce, to pozostałosci po sprzątaniu jakiego jescze nigdy nie było. Mieszkam blisko od 40 lat, wiem co piszę!!!! Żal że P.Redaktor siedzi sobie w Warszawie i korzysta z usług kilku osób które mają jeden cel.Ma Pan obraz jaki panu doniosą szkodniki a manipulować kazdy moze. Przy tym szkodzą naszej pięknej Gminie bo nawet na basenie mozna wrzucić puszkę i trochę śmieci, zrobić zdjęcie i pisać bzdury…

  • do Włodek mieszkasz blisko od 40 lat i takiego sprzątania jeszcze nie widziałeś?
   masz rację bo takiej fuszerki jeszcze chyba nigdy nie było,czlowieku glony są rosną to co widzisz na zdjęciach na lustrze wody to tylko mały ułamek który wolno pływa zobaczysz niebawem jak stan wody zostanie obniżony bo zostanie wtedy wyjdzie cala prawda jak to zostało wyczyszczone glon na glonie nic poza tym.
   Myślę że autor zdjęć ma w czterech literach (złą prasę)odnośnie Łapanowa bardziej chciał pokazać społeczeństwu jak wygląda coś co ma przyciągać turystów
   a wręcz coś co kiedyś przyciągało turystów a teraz jest bądź staje się akwenem na którego żal patrzeć…..

  • Chłopie nie widzisz tych zdjęć ? jak ludzie maja przyjechać bawić się tu ze swoimi dziećmi ? można chociaż częściowo te glony zebrać a nie chwalić się ze zalew przygotowany do sezonu. Kulig zrobił kostkę, nowe domki. Od obecnej ekipy nie wymagamy dużo – porządku i czystości ale nawet tego nie są wstanie zagwarantować co widać na zdjęciach. Co do nagonki to co ma robić ten portal pstrykać ładne zdjęcia i pisać jak jest pięknie ? Dzięki temu portalowi ludzie widza jaki mamy wszędzie syf i w końcu ktoś o tym mówi. Narzekania że to ataki można wsadzić miedzy bajki wojt jest już na stanowisku 3 rok, a co roku ta sam historia.

Komentowanie jest wyłączone.