Ta plaga dotarła do Łapanowa! Czyżby było wiadomo, kto to robi?

3.2
(5)

Groźna plaga dotarła do Łapanowa. Przestrzegamy jednak sprawców – grozi wam za to ostra kara. Nie tylko wysoka grzywna, ale nawet areszt!

Plaga dotarła niestety do Łapanowa! Celina Jacewicz, kandydatka PiS na posła, stała się kolejną ofiarą akcji wycinania głów z banerów!

Zaczęło się od okolic Grójca. To tam ktoś zaczął wycinać z banerów głowy kandydatów PiS. Jako pierwsi ofiarą akcji padli minister Marek Suski, wicerzecznik PiS, Radosław Fogiel oraz marszałek Senatu, Stanisław Karczewski. Teraz ofiarą tej samej akcji padła również łapanowska kandydatka – Celina Jacewicz.

– Jest mi po prostu przykro. Brak słów… – mówi.

Ktoś zniszczył kilka jej banerów wyborczych. Powycinał z nich głowę kandydatki i porozwieszał je w innych miejscach. Policja ma zostać poinformowana o tym fakcie. Bez dochodzenia się więc nie obejdzie.

Urwane głowy to głównie zmartwienie kandydatów PiS, ale nie tylko. Zdarza się, że dotyczy również kandydatów innych partii. W Świętokrzyskiem dotknęło to też kandydatów KO.

Niszczenie banerów wyborczych jest wyjątkowo nędzną i prymitywną praktyką. I tak też podchodzi do niej prawo! Służby są wyjątkowo bezwzględne w tropieniu tego typu zjawisk. A za niszczenie banerów wyborczych grozi nie tylko wysoka grzywna, ale też więzienie.

O ile w innych częściach kraju ustalenie sprawców może nastręczać problemów, w Łapanowie niekoniecznie…

Oto zdjęcie, jakie otrzymaliśmy od jednego z Czytelników.

Fot. Czytelnik

Od redakcji:

Rozumiemy, że zanim dobierze się do Was policja oraz inne służby, kandydatkę przeprosicie, straty wyrównacie, a banery wrócą na swoje miejsce! Rzecz, którą robicie jest wyjątkowo nikczemna i godna najwyższej pogardy! Bezmyślność ma granice! Jeśli tego nie rozumiecie – zapewne wyjaśnią wam to służby!

Nasze prawybory:

[totalpoll id=”53077″]

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 3.2 / 5. Głosy: 5

Oceń jako pierwszy!
10 Comments

 1. W innych miejscowościach Gminy Łapanów jakoś nikt nie niszczy banerów PiS PO PSL nawet widziałem na kilku posesjach wiszące obok siebie banery tych partii i da się.

 2. Tak to haniebne, ale przypominam również o tym jak wieszano kukły polityków PO na szubienicach – czy wówczas wyciągnięto konsekwencje?

 3. Kto jeździ skrutami na Łapanow wie kto i gdzie zdjęcie przedstawia hmm niewyraźne się źle knajpke pod domem jednego mieszkańca wszyscy wiedzą butelki flaszki jabole itp. Tak kończy się codzienny wieczór. No i do celu banery.

 4. Panie Redaktorze, nie tylko p.Celiny sukcesywnie niszczone są bennery PSL i KO w Łapanowie, przecinane nożem lub zrywane. Z tego co wiadomo kandydaci już dwa razy podmieniali i znowu to samo!

  • Czyli jeszcze raz: gdzie jest policja? Tym gorzej, bo wydaje się, że to szersza akcja. Skandaliczna!
   Jest jasne, że nikt nie postawi policjanta przy każdym banerze. Ale fotka od Czytelnika chyba dość jasno wskazuje miejsce. Czyli? Przyznają się, przeproszą, naprawią i zrekompensują?
   Ja wiem, to takie śmieszne, ucinamy komuś głowę… Tyle, że sprawa jest poważna, mało śmieszna i sprawcy powinni wiedzieć, że mogą iść do więzienia. A jeśli chodzi o wybory w takim kontekście, jestem pozbawiony jakiegokolwiek poczucia humoru!

Komentowanie jest wyłączone.