Ta ostatnia niedziela… Roj się żegna

Fot. Gmina Łapanów

Jest list ustępującego wójta do Mieszkańców… Co pisze Robert Roj?

Po czterech latach rządzenia gminą Robert Roj żegna się ze stanowiskiem wójta. Oto, co napisał do Mieszkańców:

Szanowni Mieszkańcy Gminy Łapanów

Kończąc moją działalność na stanowisku wójta, pragnę serdecznie podziękować za możliwość pracy na rzecz Gminy Łapanów, za wszelkie sugestie, rady, za słowa wsparcia i słowa krytyki.

Chciałbym wyrazić słowa podziękowania za współpracę przez te 4 lata radnym, sołtysom, pracownikom Urzędu Gminy i podległym jednostkom, dyrektorom szkół i przedszkoli, strażakom, działaczom klubów sportowych, kołom gospodyń wiejskich i wszystkim tym, których tu niewymieniłem, a ciężko pracowali na rzecz naszej Małej Ojczyzny.

Życzę mojemu następcy i nowo wybranym radnym owocnej pracy i realizacji przedwyborczych obietnic.

Z poważaniem
Robert Roj

 

Od redakcji:

Szanowny Panie Wójcie,

my również dziękujemy za ostatnie trzy i pół roku współpracy. Różnie z nią bywało – raz lepiej, raz gorzej. Generalnie całkiem nieźle. Na tyle, na ile to było możliwe staraliśmy się współpracować i być pomocni. Szczególnie w momentach trudnych dla Gminy.

Owszem, bywały słowa krytyki. Ale taka już nasza rola – być głosem naszych odniorców – Mieszkańców. Wiemy, że dobrze Pan to rozumie. Na pewno nigdy nie było w tym żadnego czepiania się na siłę czy też złośliwości. 

Jeśli czymś uraziliśmy – przepraszamy i życzymy wszelkiej pomyślności w dalszej karierze.

Pozdrawiamy
Redakcja

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
7 Comments

  1. Jest człowiekiem jak każdy z nas więc miał prawo do popełniania błędów bo któż ich nie popełnia ??? Dodatkowo kto z nas wie co sie działo w kuluarach ??? Teraz zobaczymy jak Śliwa się wykaże bo może się okazać iż Roj nie był wcale taki zły.

    • Tak każdy ma prawo do popełniania błędów. Nie do świadomego lekceważenia innych. Tym razem liczę, że Wójt Śliwa weźmie to pod uwagę.

  2. Mam nadzieję, że wraz z odejście starego wójta sprawa ścieków i wody nie zostanie zamieciona pod dywan a odpowiedzialni odpowiedzą

  3. Witam. Bardzo dobrze zaczął miał odwagę walczyć z kuligiem co zaowocowało nadzieją Gminy bez układów, powiązań, kumoterstwo. Jednak afera Sławomirowa uwidoczniła słabość i nieporadność totalną niekompetencje wolał pozostawić ten syf następcy Zamiast wyjaśnić. Natomiast likwidacja przedszkolnej kuchni nie licząc się ze zdaniem rodziców to jest totalne świństwo kiedyś wyjdzie na jaw czemu to zrobił. Rozebranie mostu szczytem głupoty w takiej sytuacji finansowej gminy. Tak właśnie zostanie zapamiętany.

Komentowanie jest wyłączone.