[SZOK] Dla dziadka wody nie ma! Od czego w tej gminie jest pomoc społeczna?

Fot. Pixabay
3.3
(24)

To się w głowie nie mieści! Od czego w tej gminie jest pomoc społeczna?

[SZOK] Jeśli to prawda, wszystkie osoby, które pracują w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Łapanowie powinny w poniedziałek wylecieć na zbitą buzię!

Jak wiadomo, od poniedziałku Łapanów jest praktycznie bez wody. Skażenie! Woda nie jest zdatna do picia!

Oto informacja od Czytelnika!

Czemu ludziom starszym nie dostarczają wody do domu?

A nie dostarczają? – pytamy.

Nie, nie dostarczają! – odpowiada Czytelnik. – Moja mama i babcia nie dostają! Babcia ma 96 lat, mama – 75.

Próbujemy się dodzwonić do wójta. Poza zasięgiem.

Kazali przyjechać po wodę z bańkami do cysterny. Jak takie osoby mają jechać? – pyta Czytelnik.

Od redakcji:

Jeśli to prawda, jest to zwykły SKANDAL! Zwykły SZOK! Za co bierze pieniądze Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej i wszyscy jego pracownicy? Słów brakuje! Tyle w temacie! 

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 3.3 / 5. Głosy: 24
19 Comments

 1. Dzień dobry. Panie redaktorze jeden z wpisów informuję iż lampy UV były ,świadomie wyłączone” na ujęcie wody ze względu na oszczędność prądu Proszę tego nie zbagatelizować tylko w naszym imieniu i dla naszego dobra pociągnąć ten temat bo to jest największy skandal jaki mógł się w Łapanowie wydarzyć Oczywiście jeśli to jest prawda ?. Pozdrawiam.

 2. To sprawa dla prokuratora. Zakupione lampy uv na ujeciu w Dąbrowicy były w ostatnim czasie świadomie wyłączone z uwagi na duże zużycie prądu. No i mamy tego skutki.

  • Jeżeli to prawda o wyłącznie lamp czyli to celowe i świadome działanie jednym słowem terroryzm kto podjął decyzję

 3. Moim skromnym zdaniem nic by się nie stało radnym i sołtysom gdyby pomyśleli o starszych samotnych osobach ze swojego terenu. Nie mówiąc już o sąsiadach.

 4. Płacę abonament w zamian GZK ma obowiązek dostarczać wodę do każdego odbiorcy zgodną z przepisami sanepidu. Więc nie do remizy tylko do domu odbiorcy czy to taki problem żeby zamiast gonić ludzi puścić cysternę po wsiach i rozwozić od domu do domu Tak dla szacunku dla odbiorców kierowniczku Marcinku ?.

 5. Szanowni wnukowie, dziadkowie pewno się wstydzą, że mają takich wnuków. A redaktor powinien dać sobie na wstrzymanie.

  • A tak na marginesie skoro te starsze osoby są podłączone do wodociągu to raz na kwartał jest tam inkasent z Gzk więc powinien wiedzieć gdzie trzeba dowieść wodę bo po kasę zna adres a do nie dawna był nim Paszkot niech weźmie wodę i zawiezie a nie czepia się opieki społecznej jak jest problem to Paszkota niema a kasę bieże

  • Jeśli wnuki mieszkają razem z dziadkami albo w pobliżu, to być może dziadkowie się wstydzą. A jeśli mieszkają na drugim końcu Polski? Wstydzić powinny się przede wszystkim władze gminy.

 6. To może inaczej artykuł 160 KK narażenie człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia do 3 lat więzienia. Oprócz tego że się bierze 8000 kierowniku to jeszcze trzeba dbać o należyty nadzór nad powierzonym zadaniem zapewnienie mieszkańcom
  wody bezpiecznej dla zdrowia.

 7. Przykładem niech będą piekarnie jeśli chcą dotrzeć do klienta to Samochód jeździ i nawet z jednym bochenki chleba podjeżdża pod konkretny domu bo to jest mądre zarządzanie firmą. Natomiast w gzk kierownik Paszkot wstawia dwóch ludzi do rozdawania wody zamiast jednego posłuchać po wsiach a tam sołtysi powiedzą gdzie mieszkają starsi ludzie no ale cóż to przecież Paszkot ulubieniec finansowy wójta.

 8. A na końcu sieraczki gdzie nie ma internetu zasięgu nawet nikt nie poinformował starszych ludzi do dzis piją wodę!!!! Zatruta Skazona Scieki syf… Bo jak inaczej to nazwać. A co do Piero że by im ktoś dowiuz butelkę czystej wody śmiech gmina gops głową w piach!!

 9. Ja także zgłaszalam że dziadek który ma 86 lat nie jest w stanie pojechać po wodę ponad 3 km. Do dzisiejszego dnia nikt mu nie dostarczył wody. Człowiek mógłby umrzeć z pragnienia a i tak gmina ma to gdzieś

1 Trackback / Pingback

 1. Co gadacie? Dziadek miał wodę! Przynajmniej zdaniem GOPS! - Mój Łapanów

Komentowanie jest wyłączone.