[SYTUACJA POWODZIOWA] Zagraża nie tylko woda. Uwaga! Ruszają też osuwiska!

Fot. Czytelnik

Nasz Czytelnik ALARMUJE – ostatnie deszcze spowodowały, że mieszkańcom gminy zagraża nie tylko rzeka. Groźne zaczynają też być głazy i konary przy osuwiskach.

Czytelnik pisze:

Uważajcie na osuwającą się ziemię z glazami. Skarpa nasiąkła wodą, deszcz podmył ziemię i osuwa się wraz z kamieniam, spadając na drogę prowadzącą na Sieraczkę Sobolów. Wygląda to groźnie, gdyż podmywa konary drzew, które są już na skraju skarpy.

UWAŻAJCIE NA TAKIE MIEJSCA!

 

Fot. Czytelnik
Fot. Czytelnik

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
7 Comments

 1. Nikt Roja na urząd nie namawiał . Wiedział w co wchodzi. To on prosił nas o głosy poparcia. Jak długo jeszcze można zasłaniać swoją nieudolność Kuligiem ?

  • Zwyczajem wójta Roja w nieskończoność… Kadencję tak przetrwał. Czy weźmie kolejną – to od Was zależy!
   Ja na pewno nie będę się zasłaniać ani Kuligiem, ani Rojem!
   Bo to mało kogo interesuje!!!
   Zwyczajnie – ludzie chcą normalnie żyć!

 2. A na zebraniu z mieszkańcami Kamyka w sprawie mostu, wszechwiedzący nic nierobiący wójt Roj pyskował do mieszkańców ,że głoszą jakieś herezje , jak go ostrzegali ,że na tym odcinku drogi są dwa czynne osuwiska ,które mogą im odciąć ostatnią drogę ,przez która mogą dotrzeć do nich służby ratunkowe w razie potrzeby.Podobna sytuacja była w 2010 roku podczas powodzi . Ludzie , przejrzyjcie w końcu na oczy jaki to nieudacznik. Ręce opadają ,jak wielkie pieniądze ludziom mózgi wysysają .

Komentowanie jest wyłączone.