[SYTUACJA POWODZIOWA] Zagraża nie tylko woda. Uwaga! Ruszają też osuwiska!

Fot. Czytelnik

Nasz Czytelnik ALARMUJE – ostatnie deszcze spowodowały, że mieszkańcom gminy zagraża nie tylko rzeka. Groźne zaczynają też być głazy i konary przy osuwiskach.

Czytelnik pisze:

Uważajcie na osuwającą się ziemię z glazami. Skarpa nasiąkła wodą, deszcz podmył ziemię i osuwa się wraz z kamieniam, spadając na drogę prowadzącą na Sieraczkę Sobolów. Wygląda to groźnie, gdyż podmywa konary drzew, które są już na skraju skarpy.

UWAŻAJCIE NA TAKIE MIEJSCA!

 

Fot. Czytelnik
Fot. Czytelnik
7 Comments

 1. Nikt Roja na urząd nie namawiał . Wiedział w co wchodzi. To on prosił nas o głosy poparcia. Jak długo jeszcze można zasłaniać swoją nieudolność Kuligiem ?

  • Zwyczajem wójta Roja w nieskończoność… Kadencję tak przetrwał. Czy weźmie kolejną – to od Was zależy!
   Ja na pewno nie będę się zasłaniać ani Kuligiem, ani Rojem!
   Bo to mało kogo interesuje!!!
   Zwyczajnie – ludzie chcą normalnie żyć!

 2. A na zebraniu z mieszkańcami Kamyka w sprawie mostu, wszechwiedzący nic nierobiący wójt Roj pyskował do mieszkańców ,że głoszą jakieś herezje , jak go ostrzegali ,że na tym odcinku drogi są dwa czynne osuwiska ,które mogą im odciąć ostatnią drogę ,przez która mogą dotrzeć do nich służby ratunkowe w razie potrzeby.Podobna sytuacja była w 2010 roku podczas powodzi . Ludzie , przejrzyjcie w końcu na oczy jaki to nieudacznik. Ręce opadają ,jak wielkie pieniądze ludziom mózgi wysysają .

Komentowanie jest wyłączone.