Święto Gminy Łapanów. Jak było?

Fantastyczna zabawa! I to mimo nienajlepszej pogody! Super występy, super koncert Stachursky’ego! Zobaczcie to jeszcze raz.

Kolejne Święto Gminy Łapanów przeszło do historii… Jeśli nie byliście, zobaczcie, co się działo!

HIT to koncert Stachursky’ego! Mega fajna zabawa! Ogromnym zainteresowaniem cieszył się też koncert orkiestry dętej z Sobolowa. Ale było też całe mnóstwo innych fantastycznych występów i wiele, ale to wiele atrakcji.

Zobaczcie zresztą sami:
3 Comments

  1. potwierdzam
    jedzenie gorsze niż Biedronki, zapiekanka na drugi dzień ze mnie wyleciała jak pocisk, piwo to w wydaniu festynowym jakieś czuchro co ma kopać w beret, z resztkami niedofermentowanego syropu glukozowo – fruktozowemu ( słodki posmak), i pernamentny brak odczucia chmielu, już wolę dzieciaki jak występują z przedszkola, lub chór seniorów

  2. Jeśli chodzi o tegoroczne dni Łapanowa to mam kilka uwag.
    Pierwsza sprawa, byłem zażenowany, że nie było gdzie zaparkować samochodu (czyżby konflikt na linii Gmina Toporkiewicz?).
    Dwa to jedzenie – kupiłem 3 kebaby w bułce i co się okazało – mięso było zimne ale to nic, bułki były spleśniałe!!! Zastanawiam się jakim cudem ta firma wygrała przetarg i nie polecam na przyszłość. Ich szczęście, że to była niedziela bo zasłużyli na kontrolę Sanepid-u.
    A tak ogólnie to sam festyn ok

Komentowanie jest wyłączone.