Światła nie ma, na rynku dzicz

3
(2)

Wyobraźcie sobie taką akcję: na rynku w Krakowie ktoś rozkłada grilla… Na interwencji straży miejskiej by się pewnie nie skończyło!

A w Łapanowie? A w Łapanowie można! Światła nie ma więc zapanowała dzicz.

Rozkładanie grilla to autentyk – z długiego weekendu. Mieszkańcy okolic łapanowskiego rynku coraz głośniej zaczynają się skarżyć na to, co się tam dzieje po zmroku.

Światła nie ma, monitoringu też – młodzież uznała, że wolno wszystko…

Do tego, że młodzi spotykają w cieplejsze dni na rynku wszyscy już zdążyli przywyknąć. Że w sezonie są tam wrzaski oraz picie alkoholu – również. Mieszkańcy narzekają jednak, że po wyłączeniu światła jest tam coraz gorzej. Łącznie z tym, że dochodzi do aktów wandalizmu.

Oto jeden z przykładów. Na zdjęciu nie widać dokładnie, ale wygląda na to, że chodzi o ławkę ustawioną na boku.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 3 / 5. Głosy: 2

Oceń jako pierwszy!
13 Comments

 1. Młodzi korzystają i imprezują pod dębem bo to fajnie miejsce. Parę lat w stecz także tam imprezowałem. Jak sprzątają po sobie to dajmy im spokój. Młodość jest jedną, trzymajcie się.

 2. Pan Wójt oszczędza na bezpieczeństwie ludzi, natomiast w Sobolowie zatrudnia na czas nieokreślony Nauczycielkę z polecenie Prezesa Gminnego OSP Kuliga gdzie innym brakuje godzin. Dalej nie będzie dobrze układy stare Kulig siedzi po trzy godziny u Wójta i blokuje dostanie się marnemu mieszkańcowi Łapanowskiej Gminy do Władz. Stary syf wrócił z przed 5 lat.

  • Zgadzam się. … Ustalony byl budzet na szkoly przez RIO i co ?dalej robia po swojemu nic nie pozostaje tylko napisac do RIO skarge na dzialania przeciw budzetowi gminy…..i na niekorzyść gminy….mysle ze ta instytucja jak się dowie co się wyprawia w szkolach to doprowadzi wreszcie do tego ze jak oszczedzamy to oszczedzamy a nie zatrudniamy nowych tym bardziej ze mial kto objac to stanowisko bo w szkole jest dwoch nli ktorych wystarczylo poprzesowac z obecnych stanowisk,ktorzy maja wyksztalcenie w tym kierunku ….ale tak się wlasnie oszczedza w naszej gminie… Panu wojtowi daje jeszcze troszke i ludzie nie wytrzymaja i wyjda na ulice bo mydli się tylko ludziom oczy ze sie oszczedza,wszystko pod publiczke ,patrzac to sliwa ma sie od kogo uczyc bo przeciez p.k … Ciagle dyktuje mu co ma robic…smiech na sali…..

 3. Panie Manysie nie siej pan propagandy. Jak był Grill chłopaki ładnie zostawili porządek, pozbierali śmieci i zachowywali się cicho. Była kultura. Ławki były w tym tygodniu. I w tym tygodniu był syf.

  • A, to jak posprzątane, to kultura 😉 Dzięki 🙂
   Uważam jednak, że rynek to nie jest najwłaściwsze miejsce na grilla. Zalew – proszę bardzo!
   Ale tak wracamy do tego, o czym rozmawialiśmy przed rokiem – ogródki na rynku! To jest po prostu potrzebne!

  • Anonim…. A ty masz mózg? Co z tego że posprzatali?! To znaczy że na rynku można uprawiać dzicz? Skoro Ci tak to nie przeszkadzało to może powinieneś dołączyć do tej bandy bezmózgow….Albo ty już należysz do tej dziczy i dlatego tak głośno pyskujesz że grill był super. Gratuluję dziczego zachowania

   • To z tego ze nikomu krzywdy nie robili. A wręcz przeciwnie uspokajali tych co darli jape na pół lapanowa.

 4. Oj tak w piątek wszystkie ławki były w jednym miejscu przeniesione multom młodzieży pijacych alkohol. A co najlepiej światła na ulicach nie ma a kościoły oświetlone hehe

Komentowanie jest wyłączone.