Sobolów. Nauczyciel do ucznia: „Ty cioto nie dorobiona!” Czy to prawda?

zssobolow.edupage.org

Otrzymaliśmy niezwykłą  wiadomość. Wprost wierzyć się nie chce….

Witam ! W sobolowie, w szkole do której chodze nie ma papieru tylko dają jak sanepit przyjezdza taki lepszy a jak juz jedzie to bierą a jak już dają papier (do ubikacji -red.) to raz na jakiś czas .. a jeszcze jeden pan od [……] wyzywa nas np. ,,ty cioto nie dorobiona” ,,co sie tak na mnie patrzysz jak bym ci ojca przejechał taczkami” ,, stól ,, pysk”,, ile ty masz lat? – pan . xx – uczeń. To xx lat temu twoi rodzice popełnili przypadek” itp . [……] .
– pisownia oryginalna, usunięto informacje osobiste

Informację powyższą potwierdza również jeden z byłych uczniów.
Gdzie jest dyrekcja szkoły?
Czy rodzice o tym wiedzą?
21 Comments

 1. Słabe.. Mało wyświetleń reklam?
  W okolicy mostu na Stradomce widziano potwora wodnego. Dlaczego redakcja milczy na ten temat????? Czyżby chciała ukryć fakt, że potwory żyją tylko w czystej wodzie???? To niweczyłoby spiskową teorię o współudziale kosmitów zanieczyszczania wody przez ostatnie lata. Każdy przedszkolak wie, że potwory żyją tylko w nieskazitelnie czystej wodzie. Pytam: Dlaczego milczycie na ten temat, a zajmujecie się tematami zastępczymi???

 2. O co w ogóle chodzi? Wielu nauczycieli tak mówi, czy to z Sobolowa, czy Łapanowa czy Zbydniowa. Jak się zdenerwują, bo przecież mają powód, to rzucą czasem niecenzuralne. Wam się wydaje że to obraźliwe? A czy wasze dzieci to aniołki? Ilu prowokuje takie sytuacje? A portal że plotkarski? Niech bvędzie. Ważne że informuje. Bo urzędasy wiedzą że jak coś sp[…] to będzie o tym głośno. I chwała za to!

 3. A może zapytacie pana dyrektora o karne krzesełko w jego gabinecie? Podobno stoi tam takie, rodem ze średniowiecza…dla nieposłusznych uczniów…

 4. Wy tu na wsiach tak macie ze nauczyciele cisną po uczniach jak chcą wiejski lud sobie na wszystko pozwoli nie umie się o nic upomnieć ani niczemu przeciwstawić typowa […]… w łapanówie był nawet taki nauczyciel ze wpie… można było dostać. Ale tak jak mówię nie jest to wina nauczyciela tylko społeczeństwa które daje na to przyzwolenie „bo sąsiad” „bo siostrę uczył” „bo zna rodziców” itd…

  • Ale wypociny!!!!!! A [……] to jak czytam to jest z ciebie. Nauczyciele pełnią funkcję publiczną i powinni przestrzegać zasad!!!A ponad to nie obrażaj nikogo z racji pochodzenia bo nie jesteś lepszy !!!!!! Ignorancie!!!

 5. do joko
  Jeżeli nawet coś takiego miało miejsce to nie wynikło to bez przyczyny, najlepiej, żeby nauczyciele się za uczniów uczyli i za nich pracowali a nauka i praca żeby była lżejsza od snu. W moich czasach dostałeś w pałę i natychmiast to skutkowało. O jakiejkolwiek dyskusji nie można było nawet myśleć. W domu jak się przyznałeś to miałeś sowitą poprawkę a teraz mamy bezstresowe wychowanie, takiemu gówniarzowi niewolno nic powiedzieć bo zaraz leci do mamusi a mamusia do nauczyciela, dyrektora i cała afera. Po latach ta sama mamusia będzie płakać krwawymi łzami, że syn czy córka taka niedobra a na ulicach co się dzieje, za chwilę sam nie przejdziesz spokojnie, bo niestety do tego doprowadziło bezstresowe wychowanie. Proponuję w ramach rekruckiego wysłać towarzystwo za wschodnią granicę, wtedy wrócą nawróceni.

  • tu problemem jest nie jest to ze młodzi są tepaki bo mamy bardzo zdolną młodziez,wielu utalentowanych na roznych płaszczyznach ale pedagog ma pokazać tą klasę,poziom ,inteligencję i pokazać że mozna rozmawiać,dyskutować bez obrażania się!

 6. ten portal robi się plotkarski. Czasem zastanówcie się o czym piszecie. Najpierw chyba powinno sie wszystko sprawdzić. Na tym zdajesie polega praca dziennikarza.

 7. Jak może tak nauczyciel zwracać się do ucznia to jest karygodne….jeszcze ktoś uważa to za miły żart!Jeżeli to prawda to powinny zająć się tym odpowiednie organy…Jak to możliwe,że tyle lat tolerowano takie zachowanie,gdzie była dyrekcja,nauczyciele,rodzice?

  • tak samo odpowiednie organy powinny zająć się oszczerstwami wymierzonymi w szkołę i w nauczyciela/i- przecież to też jest karalne .

 8. Ja również nie mogę złego słowa powiedzieć na tego nauczyciela dzięki niemu nie mam zaległości w szkole średniej a do najlepszych nie należałem zawsze poświęcał czas uczniom swój prywatny zostawał po lekcjach organizował kółka wyrównawcze tylko uczniom teraz się nie chce i wymyślają takie bzdety! Owszem czasem powiedział coś śmiesznego ale nigdy nie miało to na celu obrażenie kogoś zawsze się śmialiśmy i nauka inaczej już przychodziła. Znam te powiedzenia i większość z nich jest nieprawdziwa. Co do stanu szkoły to fakt z kredą itp. natomiast to chyba nie wina szkoły tylko wujta bo gdyby były pieniądze myslę że tak by nie było…

  • Dokładnie, jestem uczniem tej szkoły i ten nauczyciel świetnie uczy, co mogę potwierdzić. Jest to najlepszy nauczyciel. Czasami zdarzy mu się coś powiedzieć, ale to nie ma na celu obnrażania. Żartować chyba każdy może. 🙂 Ale co do łazienki???? Mydła,Papieru, N I C nie ma.

 9. Z tym sanepidem dokładnie jak opisano ,natomiast pan od [……] nie był taki zły ,na pewno byli gorsi w tej szkole, na szczęście ja już skończyłem 😀

Komentowanie jest wyłączone.