Sobolów. Trener Bukowiec na wylocie?

@NaprzodSobolow

Czy w Sobolwie szykuje się kolejny spór w wójtem? Czy po szkole muzycznej przyszedł czas na klub sportowy.

Sobolów jest zelektryzowany. Ludzie mówią, że Piotr Bukowiec, trener LKS „Naprzód Sobolów” jest na wylocie. Od 2012 trenował dzieci na Orliku.

Na maila: kontakt@mojlapanow.pl dostaliśmy taką wiadomość:

Znów jest gorąco na lini wójt-Sobolów, a chodzi dokładnie o odwołanie trenera Bukowca bez podania żadnej konkretnej przyczyny, bo przecież nie można przyczyną nazwać jak się podaje – bo Wójt tak chce.

Tylko że nasz gospodarz WF-ista nie bierze pod uwagę ani osiągnięć, ani tego, że te biedne dzieci nie będą miały z kim trenować? Jutro (15.02-red.) rodzice wybierają się do Pana Wójta po wyjaśnienia. Co dalej, nie wiadomo (…).

Nie wiemy czy to prawda, ale dziękujemy za informację. Będziemy się interesować sprawą i pytać o nią Pana Wójta.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
21 Comments

 1. przecież jeżeli kończy się umowa pracodawca albo organ prowadzący nie musi przedłużać umowy i to bez podania przyczyny, ustał stosunek pracy a jeżeli ustał to pracodawca nie ma takiego obowiązku

 2. Pragnę niezorientowanym wyjaśnić ,że za pracę w klubie trener powinien otrzymywać wypłatę z klubu.Za pracę animatora na orliku pieniądze powinna płacić gmina i SZS.Skoro jak powszechnie było słychać ,że pan Bukowiec był bardzo rzadkim gościem na orliku w Sobolowie to oczywiście słusznie uczynił Pan Wójt nie zatrudniając go ponownie .

 3. ja jestem z sobolowa i glosowalem wlasnie na pana Roja,a przeciez pan Bukowiec jesli jest trenerem to pieniadze z PZPN ma.

  • Tu nie o trenera chodzi my go nie bronimy tylko nasze dzieci!!!
   A to że dzieci nasze wręcz przepadają za trenerem to źle?? Dzięki temu są takie a nie inne wyniki w sporcie bo co rusz to kolejny puchar przywożą z turnieji!!

 4. Do Pana Wójta- moja córka trenuje w Sobolowie i nie jest to tak jak Pan pisze.To Pan podejmuje decyzję a np.dyrektor szkoły w Sobolowie Pana zresztą kolega wykonuje polecenia jak np.zamykanie bramy szkoły by rodzice nie mogli na treningu dojechać i parkować pod szkołą bo kostka pod szkołą się pobrudzi i wiele innych przykładów czyż nie Panie Wójcie?…..

 5. Jak dla mnie pieniądze nie były pakowane tylko i wyłącznie w Sobolów w Łapanowie i nie tylko mało było inwestycji za poprzedniej kadencji? Inwestuje się nie w błoto tylko w coś co daje efekty a jeżeli widzimy ze wszystko jest ok to dlaczego to niszczyć? Bo co bo Sobolów? Efekty są widoczne i nikt nie robi tego dla siebie tylko dla nas mieszkańców gminy bo właśnie te wszytkie inwestycje promują Łapanów…

 6. Panie wójcie dobrze pan wie że to nie o klub chodzi a o Orlika! Jak pan może tak się mścić??!! Zdaje sobie pan sprawę że uderza pan głównie w dzieci!!!! Co bolą pana ciągle sukcesy dzieci i trenera Bukowca??
  Niech się Pan zastanowi wg co pan wyrabia … na wójta to raczej nie przystoi no ale cóż….

 7. Cały ten ,, Mój Łapanów” coraz bardziej się kompromituje… informacje wyssane z palca byle by sie przy…. do pana Roja. Poprostu jestescie żałośni!

 8. do sportowca – szanowny Panie lub Pani trudno rozpisywać się osobą która nie ma odwagi podpisać się z imienia i nazwiska. Anonimowo oczerniać każdy może, bo nie bierze odpowiedzialności za pomówienia, pisanie kłamstw. Troszkę odwagi cywilnej

 9. Panie Roj, […………………………], właśnie to jest Pana styl, my w tym klubie jesteśmy aktywni i widzimy co się dzieje, na razie to tyle ….

 10. Zatrudnianie,ewentualnie zwalnianie trenera należy wyłącznie do kompetencji zarządu klubu. Informuję pana redaktora i wszystkich zainteresowanych NIGDY NIE INGEROWAŁEM W SPRAWY KLUBU Proszę nie podawać nieprawdziwych informacji.

 11. Bo on wszystko co jest w Sobolowie zrobione chce zniszczyć i to gołym okiem widać bez zakładania okularów. Sobolów do zaorania, bo przecież w Sobolowie przegrał w wyborach. Jak na wf-istę to jeszcze dobry majster, wszystko zdemontować, muzyczną, LKS, rewitalizacja w I wersji bez szkoły, remizy, domu ludowego a radni siedzą i klaszczą jak to super, jak to fajnie, kogośmy wybrali, taczki i sru ……..

  • NASZT NOWY WÓJT MA TYLKO JEDNA WADE CHCE WSZYSTKIE WSIE TRAKTOWAC JEDNAKOWO JESLI CHODZI O ROZDZIELANIE SRODKÓW FINANSOWYCH A NIE JAK BYŁY POMPOWAĆ ILE SIE DA W SOBOLÓW

Komentowanie jest wyłączone.