Śmiertelny wypadek w Grabiu

60-letni kierujący samochodem osobowym marki Renault laguna, jadąc w kierunku miejscowości Łapanów, w trakcie manewru wyprzedzania samochodu Ford Transit potrącił pieszego, który szedł drogą w stronę miejscowości Łapanów.

Do zdarzenia doszło 3 kwietnia o godz. 5.30

W skutek zdarzenia pieszy, 57-letni mieszkaniec powiatu bocheńskiego poniósł śmierć na miejscu.

Na miejscu zdarzenia czynności wykonywali policjanci KPP w Bochni pod nadzorem prokuratora.
9 Comments

 1. Jestem mieszkanką Grabia, mieszkam przy drodze i na co dzień widzę co kierowcy wyprawiają na tym niebezpiecznym odcinku drogi, na którym zginęło już dwóch mieszkańców tej miejscowości. Wielokrotnie były już zgłoszenia, że jest to bardzo niebezpieczny odcinek, na którym kierowcy jak i z jednej jak i z drugiej strony mają możliwość rozwinięcia prędkości. Do tego jest to odcinek znajdujący się kilkanaście metrów od szkoły, więc najbliżej mieszkające dzieci dochodzą na nogach a ile by jeszcze chciało chodzić, a nie czekać godzinami na szkolny dowóz tylko strach rodziców na to nie zezwala. Na skrzyżowaniu nie ma żadnych pasów, nie ma progów zwalniających by dziecko mogło spokojnie przejść, nie ma normalnego pobocza, gdyż ogromne rowy zrywają brzegi, są odcinki w których jest się zmuszonym wyjść na jezdnię bo jest strach by nie wpaść do rowu. No ale cóż widocznie władze uważają, wszystkie inne inwestycje za ważniejsze niż bezpieczeństwo!!!!!!

 2. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.
  Dopiero w lutym zmarła Jego Mama. Co za tragedia.
  Na wszystko są pieniądze, tylko inwestuje się je nie tam gdzie trzeba.

 3. Dokładnie…:(((
  możne w końcu sołtysi, radni i gmina pomyślą nad chodnikiem…
  skoro pieniądze bez sensu wydane na lampy w ,,szczerym polu” były to może chociaż na ścieżkę…znajdą się pieniądze już nie mówię nawet o kostce.

 4. Chodnik na pewno. Tam nawet pobocza nie ma. Kolega moj zginął, ojciec dzieci. Do pracy szedł. Może ktoś w końcu ukróci te rajdy kierowców na tym odcinku. Policja jest ale zawsze nie w tym miejscu gdzie trzeba. PS. Kierowca oficjalnie broni się że nie widział a nie oficjalnie gdzie się mu spieszylo????

 5. Straszna tragedia
  To nie jest pierwszy śmiertelny wypadek na tym odcinku. Może w końcu ktoś się zainteresuje, że brak chodnika to pierwszy winowajca

Komentowanie jest wyłączone.