Sławomir podbija Małołolskę!

Gwiazda Rock Polo, autor takich przebojów jak: Miłość w Zakopanem wystąpi w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie.

Organizatorzy koncertu proszą wszystkich, którzy zakupili bilety o zapoznanie się z regulaminem imprezy. Warto także sprawdzić na załączonych mapkach, gdzie będzie można zaparkować.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00, wstęp na halę od godz. 19.00. Osoby, które zabierają na koncert ze sobą dzieci, lub idą same, ale nie mają skończonych 18 lat powinny zwrócić szczególną uwagę w regulaminie na pkt. 7 i 8  dotyczący udziału w koncercie osób niepełnoletnich. Wstęp osób do lat 13 następuje wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Osoby, niepełnoletnie, które ukończyły 13 lat mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania wypełnionej i podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Koncert odbywa się w Hali Sportowej, Panie, które wykupiły bilety na płytę, proszone są o zapoznanie się z pkt.18 Regulaminu dot. obuwia typu szpilki.

REGULAMIN-KONCERTU-SŁAWOMIRA-pdf

ZGODA-NA-UDZIAŁ-W-IMPREZIE-MASOWEJ-pdf
2 Comments

    • Sławomir wpadł na pomysł wytworzenia nowego nurtu muzycznego, który został określony przez Tymona Tymańskiego jako Rock Polo.
      Tymon Tymański jest jednym z ojców trójmiejskiej muzyki alternatywnej i jeszcze kilku innych nurtów muzycznych zw. np. twórca pojęcia yass. W jego projekcie uczestniczył zespół m. in. Ścianka
      Jak widzisz Erneście, Rock Polo to nie tylko Sławomir. A dla Ciebie z dedykacją Tymon And Transistors w utworze Biały https://www.youtube.com/watch?v=8Y5RRk0uZrI

Komentowanie jest wyłączone.