Skażenie wodociągu. Podsumowanie ustaleń prokuratury

Piliście krew i skrawki zabijanych zwierząt.

 

TREŚĆ ZOSTAŁA USUNIĘTA Z POWODU WEZWANIA DO USUNIĘCIA BEZPRAWNEGO SZKALOWANIA DOBREGO IMIENIA I CZCI PRACOWNIKA GZK W ŁAPANOWIE

Współczujemy!

Mieszkańcom…
40 Comments

  • Nie mam się zamiaru odnosić do absurdalnych pism przysyłanych przez adwokata człowieka, który jest podejrzewany przez Prokuraturę o działania zagrażające Mieszkańcom. Rozumiem, że Sławomir G. przyjął taką, a nie inną linię obrony – ma do niej prawo. Wychodząc mu naprzeciw podjąłem decyzję jak wyżej. Kropka.
   Pozdrawiam
   Karol Manys

   • Ale właśnie tej informacji na czyj wniosek brakowało.Teraz wiadomo iż nie prokuratura ucisza.Dięki za odpowiedź.

  • Na polecenie moje. Redaktor dość dobrze zna się na robocie. Przez ćwierć wieku pracował w zawodzie. Miał w tym czasie kilka procesów i żadnego nie przegrał.
   Pozdrowienia dla Czytelnika 🙂
   Karol Manys

 1. BM!!! i ten blog poinformował Cię o SKAŻENIU, gdyż gmina milczała bo wiadomość przyszła 16:03. Ten sam portal informuje o zarzutach prokuratorskich, Gmina nie wie o co chodzi. Weź się … dodam twoje ulubione 3 kropki (sam się demaskujesz swoją wypowiedzią że jesteś u pierwszy raz) Poziom dziennikarstwa u nas akurat stoi na wysokim poziomie. Gdyby nie ten portal wszystko zamiatane było by pod dywan

 2. Jestem tutaj pierwszy raz i ostatni. NIE DA się tego czytać! To nie wygląda jak strona z informacjami, tylko blog, z własnymi przeżyciami niejednoznacznymi komentarzami i dziesiątkami zdań zakończonych wielokropkiem. Przypominam jeszcze, że w języku polskim wielokropek składa się tylko i wyłącznie z trzech kropek!
  Żenujący poziom „dziennikarstwa”.

  • BM co cię boli? prawdomówność?ingerencje?rzetelność?odwaga? piszesz że jesteś tutaj pierwszy raz,śmiem domniemywać iż nawet nie zapoznałeś się z jednym tematem od A do Z a żalisz się jak Bługar na tandecie w Płaszowie w latach 90-tych………………:):):)

 3. Ja też tak chce być zatrudniony w GZK dostawać pensje, olewać prace i prowadzić swój interes. Jeśli prokuratura bada sprawę to bez problemów wykryje w toku śledztwa, że danego pracownika nie było na stanowisku , gdyż tym czasie jak to piszecie zajmował się swoim biznesem:) ręce opadają ale dobrze, że machina ruszyła

 4. No tak gdy niewyszło z firmami pracowników GZK teraz winne koniowate następnie ślimaki jaszcze coś? Bądzcie poważni zarzuty są postawione a jeden nawet sypie pozostałych.Zdrowia życzę

 5. Jeżeli chodzi o bakterie, która doprowadziła do zaistniałej sytuacji to proponowałabym poczytać coś na jej temat. A mianowicie możemy dowiedzieć się ze jest to bakteria która rozwija się w przewodzie pokarmowym koniowatych. Może powinnismy zwrócić uwagę na rolników którzy prowadzą swoje gospodarstwa. Gdzie pozbywają się ścieków ? Czy odprowadzają je gdzieś ? Gdy dowiedziałam się o całej tej sytuacji sama postanowiłam sprawdzić swoją wodę ( pomimo ze nie jestem mieszkanka Łapanowa ani z nim nie sąsiaduje, moja miejscowosc ddalona jest od Łapanowa o około 20km)). Co się okazało w mojej studni również znajdowała się ta bakteria. Zachęciłam znajomych do zrobienia badań i również ja wykryli.

  Ogarnijmy się troszkę i nie osądzajmy innych pochopnie.

  • Edzia stań tyłem do lustra i zobacz czy ogon Ci nie urósł? jeśli nie to pij dalej to….to wakacji będziesz już cztero-kopytna.Ogranij się masz twarde dowody a szukasz na siłę wytłumaczenia!

 6. Genialne ,Jacku zwalmy winę na pracownikòw GZK iż ubojnia od wielu lat wypuszczała ścieki bezpośrednio do potoku.Przeczytaj komu zarzuty i kto sypie oglądaniu usyfiony potok przy ubojni zacznij myśleć!

  • Anonim czytaj ze zrozumieniem. Z tego co widzę Jacek słyszał, że pracownicy GZK mają swoje firmy? I zadał pytanie.Nie zagłebiał sie w sprawy ubojni. Ja Jackowi odpowiedzialem na to pytanie!
   Niestety zostałem scenzurowany:p Panie redaktorze moja odpowiedź na pytanie dla Jacka TAK prawda. Proszę udostępnić nie pisze nic ponad to..

   • To poproszę jeszcze jaśniej jaki bałagan jakie firmy czemu są winne czym się zajmie prokurator dlaczego jeszcze tego nie zrobił jakie […] Pozdrawiam.

 7. Z tego co można usłyszeć jadąc w busie:-) . Nie wiem na ile w tym prawdy. może mi odpowiecie? Niektórzy pracownicy GZK mają swoje firmy. Prowadzą inne biznesy i nie kontrolują tego bałaganu, który powstał przy oczyszczalni.

  • […]. Pewnie prokuratura też się tym interesuje czy pracownicy GZK byli fizycznie na swoich stanowiskach pracy w godzinach i dyżurów. […]

 8. Opisywany kolektor z ubojni to to plastikowa rura o średnicy ok. 50cm wprowadzona do potoku.Syf płynoł do zeszłego tygodnia stąd tyle kaczek.

 9. Dla przykładu 8 lat może to łapanowskie pospulstwo by síę opamientało. Mam nadzieję że już rodzina G nie pracuje w naszej oczyszczalni i w końcu odbędzie się prawdziwy konkurs na stanowisko kierownika jak i zostaną przyjęci bez znajomości kompetentni pracownicy a co do ubojni która nas truła to nałożyć takie kary żeby popamiętali do końca swoich dni co zrobili

 10. Szanowni Państwo poprzednia władza sprowadziła ubojnię do Łapanowa i nie wiedziała jakie tego będą skutki a teraz jest kampania przedwyborcza i tą samą metodą co Pana Bogusława W próbuje się usunąć Wójta. Od wielu, wielu lat wszyscy wiedzieli jaki jest stan rzeczy a ofiarą padł Pan Sławek. Przed mieszkańcami odpowiada ten co zgodził w tym miejscu na wybudowanie Ubojni i on jako pierwszy powinien być zatrzymany.

  • Gościu w tej ubojnie pracuja ludzie, to są miejsca pracy. Wójt miał aż na to czasu żeby problem rozwiązać wiec nie pisz głupot

   • owszem pracują tam ludzie tylko szkoda że z naszej gminy jest to raptem kilka osób a głównie są to przyjezdni i osoby z Ukrainy…a trujatrujs nas

  • Kto ci probuje usunac wojta ? Prokurator bo puszczali scieki prosto do rzeki a wojt na to nie reagowal ? (…)! Zastanow sie zanim nastepnym razem rabniesz taka madroscia ! Wojt sam sie usunie tolerowaniem takich rzeczy i przymykaniem oko na dziadostwo uklady i kumoterstwo ! Glosowalem na niego zeby zrobil porzadek i juz tego bledu nie zrobie !

  • Jak to miło i wesoło ,gdy Pan G. sypnie wszystkich wkoło … (na wzór piosenki o […], oczywiście […]to aluzja do pewnych podejrzeń) Ale się robi wesoło w tym łapanowski bordello bum bum 🙂

 11. No Igo wspułczujesz świadomemu przestępcy a nie zatruwanym mieszkańcom? To cyniczne .Zdjęcie przedstawia wypowiedz dla telewizji gdzie kłamał prosto w oczy.

  • Skoro się czymś kieruje i bierze się za to odpowiedzialność oraz pieniądze , to chyba nie wiesz co piszesz.

 12. Dla przykładu 8 lat może to łapanowskie pospulstwo by síę opamientało. Mam nadzieję że już rodzina G nie pracuje w naszej oczyszczalni i w końcu odbędzie się prawdziwy konkurs na stanowisko kierownika jak i zostaną przyjęci bez znajomości kompetentni pracownicy a co do ubojni która nas truła to nałożyć takie kary żeby popamiętali do końca swoich dni co zrobili

Komentowanie jest wyłączone.