Skażenie wodociągu. Są konsekwencje. Sławomir G. za miesiąc do sądu?

Nie, prokuratura nie zapomniała o skażeniu wodociągu w Łapanowie i zarzutach dla kierownika GZK. Sprawa się toczy.

– Ta sprawa jest „na biegu” – dowiadujemy się w tarnowskiej Prokuraturze Okręgowej.

Jak nas informuje prokurator Mieczysław Sienicki, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Tarnowie być może w ciągu miesiąca sprawa Sławomira G. oraz dwóch innych osób oskarżonych w tej sprawie trafi do sądu.

– Obrońca złożył wnioski dowodowe, musimy je rozpatrzyć – wyjaśnia.

To tarnowska prokuratura najpierw zatrzymała, a następnie postawiła zarzuty w związku z zeszłorocznym skażeniem łapanowskiego wodociągu szefa łapanowskiego GZK Sławomira G. oraz dwóch współwłaścicieli łapanowskiej ubojni.

Mimo prokuratorskich zarzutów Sławomir G. pozostaje szefem GZK. Wójt Robert Roj nie uznał za stosowne, by wobec zarzutów prokuratury go zawieszić, a dla GZK wyznaczyć nowego kierownika.
6 Comments

 1. po pierwsze. człowieka oczernic łatwo ale juz przywrócic dobre imie ciezko
  po drugie. co to za pracodawca który nie broni swojego pracownika do konca, tak jak kapitan opuszcza okret ostatni
  po trzecie. tylko sad moze winnego skazac a nie my.
  po czwarte. kazdy winny kiedys w koncu kare poniesie.

  • Ale kurde będziesz o zarzutach dla Sławomira dowiedzieliśmy się z oficjalnej wypowiedzi prokuratora nie zaś w knajpie u Stasia. Druga kwestia pracodawca który powzioł wiedzę o możliwości popełnienia przestępstwa przez podwładnego winien go natychmiast odsunąć od wykonywania obowiązków służbowych do wyjaśnienia by nie mógł mataczyć i zacierać śladów jeśli zaś tego nie robi A co gorsza według ciebie powinien go bronić do końca wtedy Można przypuszczać że miał wiedzę o tym procederze i o zgrozo tolerował z jakiegoś powodu. Trzecia kwestia ludzie mają prawo Sławomira napiętnować To nie była kradzież cukierków tylko świadome
   zatruwanie wody czyli o zdrowie ludzi chodzi.

 2. Ale się wam roi w głowach, może jeszcze wójt miał ogłosić konkurs na kierownika GZK ?. I co miałbym pozwolić by ktoś spoza układu?. To kto wtedy waszym zdaniem wyczyściłby machloje po Sławku, zamaskował dowody by Wójt nie odpowiadał za podwładnego?. Przecież do końca kadencji trzeba dotrwać i odprawę zgarnąć.

 3. Powinien być zawieszony do wydania wyroku to nie podlega dyskusji,zachowanie roja pozostawia wiele do życzenia i rzuca cień na dobre imię gminy chodz dobre imię gminy pamiętają już chyba tylko nasi dziadkowie.

Komentowanie jest wyłączone.