Skażenie goni skażenie, czyli… No dobrze. To co zrobił wójt?

Pixabay.com
4.1
(24)

Pewnie się wytworzył nowy gatunek żyjątek… Co wójt zrobił?

Dostaliśmy taką oto wiadomość. Cytujemy w całości. Wysyłamy też do gminy. Sami jesteśmy ciekawi.

Szanowna Redakcjo,

piszę do Was z prośbą związaną z Waszym artykułem
http://mojlapanow.pl/lapanowski-gatunek-wody-brunatna/

Proszę w imieniu mieszkańców zapytać szanownego wójta co zrobił z informacją o konieczności wymiany filtrów wody (po 17 latach pewnie wytworzył się w nich nowy gatunek żyjątek), jakie podjął kroki żeby filtry zostały wymienione, kiedy nastąpi wymiana i kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy i jakie poniesie konsekwencje w związku z tak rażącymi zaniedbaniami?

Piszę w swoim imieniu, ale myślę, że te pytania nurtują wielu z nas. Mamy dość picia brudu i ciągłych problemów żołądkowo-jelitowych, w dodatku za niemałą kasę.

Z góry dziękuję.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 4.1 / 5. Głosy: 24

Oceń jako pierwszy!
10 Comments

  1. Właśnie rozchodzi się wiadomość po Łapanowie poczta pantoflowa że jest awaria wodociągu koło spara jednak do poniedziałku gzk nie zamierzają się tym zająć ze względu na święta? jeśli to prawda? To nie tylko niegospodarność Alei mają w dupie nasze zdrowie bo przecież tłumaczyli poprzednie skażenie właśnie awariami.

  2. Panie Redaktorze, proponuje w ogóle zadać pytanie co władze gminy planują realnie zrobić, aby Łapanów wyszedł na prostą? Nie chodzi tu o pudrowanie…w stylu „realizacja planu naprawczego”, bo plan jest nierealny, tylko konkretne odpowiedzi tzn. ile lat będziemy dalej tak skuczeć, że na nic nie ma? Jeżeli Pan Wójt nic nie może, bo jego strategiczne propozycje są blokowane to może należy zapytać osobę, która realnie rządzi gminą, czyli p. Przewodniczącą co zamierza z szanowną Radą, jakie mają propozycje, bo to że chcą utrzymywać nierentowną oświatę, zalew i nie dotykać GZK to już wszyscy wiedzą. Skoro mają władzę większą od Wójta (bo mają) to co chcą zrobić, abyśmy jeszcze w tej kadencji zaczęli inwestować, a nie za 10 lat? Z góry dziękuje.

    • wójt do dymisji, pionek, pozorant i kłamca! Zasłania się nierealnymi pomysłami, które i tak nie przyniosą żadnego rezultatu dopóki nie zlikwiduje się patologii w Sobolowie i w samym urzędzie.

      • Janie – dlaczego kłamiesz? Wójt wyliczył konkretnie ile mogą wynieść oszczędności po przyłączeniu Tarnawy do Grabia ok. 800 tys zł rocznie. Co do Sobolowa przecież docelowo ma przejść do budynku gminnego ale na to trzeba pieniędzy, a narazie załatwił, że nie jest płacony czyns od dodatkowej powierzchni używanej przez orkiestrę. Nikt do tej pory tego nie załatwił. Przekształcenie GZK – oszczędność na VAT, sprzedaż zalewu = brak płacenia dzierżawy od leasingu i poważna kwota na spłatę zobowiązań. On się niczym nie zasłania, ale tak jest że blokują jego dobre decyzję, nie oglądasz sesji? Jedyne z czym się mogę zgodzić z lenistwem w urzędzie.

  3. Witam. A to ja wam powiem lepszy numer kiedy ostatnio było skażenie wodociągu to inżynier utrzymania ruchu zastępca kierownika Marcin P. Wziął sobie urlop i zostawił nas pracowników samych z tym syfem Teraz zaś na sesji gdy wreszcie kierownik powiedział prawdę o filtrach i mętnej wodzie znowu paszkot nas zostawił przebywa na zwolnieniu tym razem chorobowym Nie pokazuje się w zakładzie biedula jak pięknie się rozchorował po tej sesji ??? .

  4. Jakie tematy do jakiego pseudo? Tffu ty masz świadomość że bzdury piszesz?! Ta gmina to jedna wielka katastrofa i kazdy kto się nie boi tym mówić to ci to powie. Tematy się nie skończyły no tutaj skandal goni skandal. Syf tak to trzeba nazwać. A twój komentarz świadczy tylko o tym że chciałeś/aś zaistnieć i zwrócić na siebie uwagę. Śmiech na sali pełnej szamba

  5. No i patrz! Nikt już tych bzdur nawet nie komentuje! Skończyły się tematy pseudo portalu wiec wracamy do skażenia! A tu d.pa! Mam nadzieje ze to wasz koniec!!!

Komentowanie jest wyłączone.