Skatepark w Łapanowie? Jest taki pomysł! Ale gdzie?

Fot. Pixabay
3.9
(11)

Dzieciaki mają dość! Podobno wybrały się wczoraj do wójta… Podobno coś im zaproponował… Podobno ma być dobrze…

Jest pomysł, by stworzyć w Łapanowie skatepark. Z naszych informacji wynika nawet, że jest pomysł, gdzie mógłby powstać. Słyszymy przy tym, że mógłby powstać na tyłach szkoły w Łapanowie. Obecnie jest tam zaniedbane miasteczko komunikacyjne. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

W sprawie sateparku w Łapanowie pojawił się na portalu komentarz Czytelnika:

Młodzież jeżdżącą na hulajnogach jest przeganiana z każdego miejsca w Łapanowie. Może warto byłoby przeznaczyć część takiego miasteczka właśnie na ich potrzeby?

Nie siedzą przed kompem, chcą spędzić czas na świeżym powietrzu. Ustawić kilka sprzętów do jazdy (jak w Gdowie) i młodzi ludzie będą mieli gdzie realizować swoją pasję, bez wyganiania ich ciągle z każdego miejsca.

Wczoraj odwiedzili pana Wójta, by wskazał im miejsce gdzie mogą jeździć na hujalnogach, ciekawe co z tego wyjdzie… Trzymamy kciuki panie Wójcie za dobrą decyzję, młodzież w Łapanowie to także obywatele naszej gminy, dlatego jeśli powstały ogromne boiska sportowe dla lubiących grać w piłkę, dlaczego nie miałby powstać jakiś niewielki skate park na terenie naszej gminy, dla dzieciaków które lubią hulajnogi, deskorolki i rowery.

Może jakaś zbiórka publiczna na wyposażenie? Zróbmy wreszcie coś dobrego w naszej gminie…

Pomysł popieramy w pełni. W razie potrzeby możemy też pomóc w zbiórce. Póki co zapytaliśmy gminę, kto jest właścicielem miasteczka komunikacyjnego przy szkole. Właścicielem jest szkoła, czyli gmina. Ale jest też informacja, że w tym roku gmina nie planuje tam inwestycji.

Oto odpowiedź:

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 3.9 / 5. Głosy: 11

Oceń jako pierwszy!
3 Comments

  1. Bardzo fajny pomysł pomysł – wreszcie miasteczko rowerowe nie będzie straszyć a małym i większym „skejterom” stworzy się super bezpieczne miejsce do szaleństw! Brawo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.