Co na sesji? M.in. wniosek o nową oczyszczalnię – pełny zapis

27 października miała miejsce kolejna sesja rady gminy. Jeden z tematów dotyczył oczyszczalni ścieków. Okazuje się, że obecna ledwo zipie i trzeba pomyśleć o nowej. Padła sugestia, aby gmina kupiła teren pod inwestycję. Była też mowa m.in. o fatalnym stanie dróg i sprawach oświaty.

Pełny zapis w trzech częściach:

 

 

 
4 Comments

  1. jak radny z sobolowa zostanie ( życzymy mu tego wszyscy) nowym starym wójtem to zrobi nam kozie eldorado raze ze stasiem z plebani, lubią kozy z Holandi obydwaj,podobno sekretarka i prawie menadżerka ze szkoły muzycznej wynajmuje mieszkanie na plebani w sobolowie, nie wiem czy to prawda ale takie lokum chętnie wynajmę… Panie probosczu jaki czynsz?
    Mam nadzieje ze obiektywny portal puści ten obiektywny komentarz…

  2. O bredniach radnego Sliwy na sesji nie wspomnicie? a może warto przytoczyć opinie dlaczego były starosta Pająk podziękował mu za pracę w trybie natychmiastowym? – hala w łapanowie? ? może warto wspomnieć fakty dlaczego odszedł z Gminy Drwinia w trybie natychmiastowym ? teraz jest z powrotem u Wegrzyna.. ? i co robi dla Nas w gminie? NIE DA SIE napisać schetynówki dla naszej gminy? bo radny Sliwa nie wie jak!!!!!!!!!!!!!!! i tyle w temacie

Komentowanie jest wyłączone.