Są wyniki matur. W Łapanowie znów masakra?

Budynek Zespołu Szkół w Łapanowie Fot. MójŁapanów

Powiat bocheński uplasował się na drugim miejscu pod względem zdawalności matur w województwie małopolskim. Na 739 uczniów przystępujących do egzaminu aż 680 osób zdało.

Maturzyści odebrali wyniki swoich matur. Młodzież, która postanowiła swoją edukację związać z powiatem bocheńskim, może być zadowolona z dokonanego wyboru, gdyż co roku egzaminy dojrzałości w tych placówkach wypadają bardzo dobrze.

Jak na tle powiatu ma się łapanowskie Centrum Kształcenia?

W technikum było 7 uczniów przystępujących do matury – 6 zdało. To 85,7 proc. Jest lepiej, niż w Małopolsce, w której średnia wynosi 75,7 proc. Średnia w kraju to 69,6 proc.

A jak ma się liceum dla dorosłych? Tu zdawalność wynosi 100 proc. Jeden uczeń przystępował do matury i zdał.

W całym powiecie matury nie zdało zaledwie 59 uczniów. 41 z nich może przystąpić do egzaminu poprawkowego w sierpniu. 10 osób będzie mogło powtórzyć egzamin dopiero w przyszłym roku.
10 Comments

  1. No to dużo zdawalo:D Ale no coz ta patologia to metody dabrowicy. Idziesz do matury to cie tepia az zrezygnujesz , nie idziesz do matury masz spokój i nie musisz się martwic o skończenie szkoły! Na koniec zostaje pare osob:D

    • Nie kłam każdy może iść jeśli tylko chce mu się uczyć. Takie pomówienia powinny być ścigane. Tak samo jak reszta artykułów szkalujących tą szkołę.

      • Redakcja kieruje swoje tytuły do… A Ci nie głosują… Informacja w samym swoim tytule nie powinna KREOWAĆ MOJEGO ZDANIA na dany temat, a tak tu jest – i w większości innych nagłówków!!!. Założyłem się już z jedną osobą o „małe co nieco” i gotów jestem założyć się kolejne, że tak traktując czytelników, zyska się co prawda „popierających klikaczy” ale wyborców już NIE!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.