Robert Roj dziękuje i gratuluje!

Fot. Fb @robertroj

Robert Roj dziękuje swoim wyborcom. Dziękuje tym, którzy oddali na niego głosy i nie tylko, i gratuluje następcy!

SZANOWNI MIESZKAŃCY GMINY ŁAPANÓW – pisze ustępujący wójt na swoim profilu na Facebooku. Dziękuje w nim i gratuluje. Zrobił to już pierwszego dnia po wyborach.

Serdecznie dziękuję za poparcie udzielone w II turze wyborów samorządowych. Serdecznie gorąco dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos, oraz pomagali mi i wspierali podczas trudnej kampanii wyborczej, w szczególności mojej Drużynie.

Dziękuję również tym z Państwa, którzy oddali głos na mojego kontrkandydata, a którzy poprzez udział w wyborach dali dowód obywatelskiej dojrzałości.

Gratuluję mojemu kontrkandydatowi zwycięstwa.

Z wyrazami szacunku Robert Roj

W rozmowie z naszym wydawcą dodaje, że taka jest demokracja i nie można się na nią obrażać. – Szkoda, że po czterech latach wrócili ludzie, którzy do tego doprowadzili – pisze. Zaznacza też, że mają o tyle lepiej, że nie ma nic pochowane po szufladach, a i majątek w dużej części został odkupiony.

Oto wpis ustępującego wójta:

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
27 Comments

 1. Witam.Roj wcale nie jest złym człowiekiem tylko złym nieudolnym bezradnym wójtem. I to jest całe nieszczęście że ludzie którzy się nie nadają na dane stanowiska mimo najlepszych chęci nigdy nie powinni zajmować takich funkcji blokując miejsce osobom z preferencjami i uzdolnieniami do wykonywania danych zadań. Więc wcale nie dziwię się rozgoryczeni mieszkańców Wójtowaniem Roja albowiem pokładaliśmy w nim nadzieje których on nie spełnił albowiem po prostu nie potrafił więc nie powinien był startować do drugiej kadencji jeśli w pierwszej poległ totalnie. Tak samo jak Sławomir gdyby Kulig nie mianował go kierownikiem tylko ogłosił konkurs wtedy ktoś mądrzejszy i uczciwy nigdy by nie dopuścił do zatruwania wody ujawniając cały układ w Gzk. I po to mamy radnych by pilnowali dobra mieszkańców pasowałoby im to uświadomić.

  • Kto kogo przezywa sam sie tak nazywa .Było startować i pokazać ze się da ale nie realne ;]ostatnie zdanie słuszne ;] no ale radni wejdą między wrony kraczą jak i one ;]siedzą jak w sejmie i śpią ,jest głosowanie kto jest za ręka do góry ,przebudzi się to on też podnosi ;];];]Tak samo podpisują pużniej mówi jo nie wiem co tam pisało.

 2. Plotki plotki i jeszcze raz plotki, ludzie ogarnijcie się i nie szerzcie herezji ze Roj będzie dyrektorem tego albo tamtego. Dyrektor w każdej placówce ma swoja kadencję więc nie róbcie z ludzi baranów i nie wciskajcie na siłę bo wyjdziemy z wami na taczkach !!
  Czy pis ma się nam wyborcom kojarzyć z powiedzeniem mierny ale wierny ?

  • „Czy pis ma się nam wyborcom kojarzyć z powiedzeniem mierny ale wierny?”
   Jeszcze z: zakłamany, obłudny, żerujący na bezmyślności, lenistwie… można by jeszcze wymieniać. Inteligentni, samodzielnie myślący ludzie są w mniejszości w każdym społeczeństwie, i stąd ich wyniki.

  • Przypomnę tylko, że dla byłego wójta Kuliga po jego przegranej w wyborach specjalnie utworzono stanowisko w starostwie. Widać, u nas różnych rzeczy można się spodziewać……

   • Było stanowisko i co z tego ? Chyba to coś innego utworzyć nowe bo jest zapotrzebowanie a pchać kogoś na siłę za kogoś ??

 3. Ok, to wyjaśnijcie mi proszę, jedno. Wszyscy tutaj na Roja nadają, to jakim sposobem zebrał aż tyle głosów? Przegrał o jakieś 140 głosów, i to tylko przez Sobolów. Tam zdecydowanie wygrał Śliwa, w innych okręgach po równo lub z przewaga Roja….

  • to jest polityka wiadomo kogo ;] pana K zobaczymy co narobią ;]jeszcze jest SKR i GS moze udało by się wykupić za parę groszy? .No ale ponad 80 lat na co mu to . Dać to biedniejszym ;];]

 4. Byłeś naszym przyjacielem a na koniec okazałeś się być zwykłym frajerem. Nigdy nie miałeś szacunku dla ludzi mniejszych od siebie. Oliwa sprawiedliwa.

 5. Nieważne gdzie kolesie partyjni załatwią mu posadę, może i za większe pieniądze.Najważniejsze ,że nie będzie już „rządził” w Łapanowie.Dość namieszał i wykazał totalną nieudolność.

 6. Do końca zadufany w sobie królewicz. Paź Królowej, który traktował mniejszych i słabszych jak poddanych pozbawionych praw. Byłeś królem a zostałeś błaznem.

 7. Roj czas rozliczeń powinien nadejść jak najszybciej i odpowiedzialności za nie jedna wajche nieuniknie 4 lata stracone […] wojowales mieczykiem i od miecza poległeś boli? Pewnie ze boli i bardzo dobrze ma boleć.Ty w znacznym stopniu doprowadziłeś gminę do takiego stanu i takie są fakty […] Juz nie będziesz chodził jak paw po Lapanowie podwiniętymi ogonek teraz będzie i uśmiech fałszywy na […] super się stało ze niekompetencja miernota itd…doznała porażki a myślał że JUZ BYŁ W OGRÓDKU JUŻ SIĘ WITAŁ Z GĄSKĄ a tu korytko od dzioba zostało zabrane Brawo wyborcy anty-Roja

 8. Ale bezczelny jak to nic w szufladach ?. A rospaprany most a niedomykający się tegoroczny budżet A pozostawiony Koń Trojański w GZK a RIO na karku a zastawione budynki Szkół Gminy Goku wodociągu … .Czy to nie są pełne szuflady zaniedbań i nieudolnośći.

  • Po prostu się łudzi iż pozostawienie nie rozwiązanego skandalu nie obciąży go za zaniechanie nadzoru bo już nie będzie wójtem jak to wszystko wylezie na wierzch. Może i ma rację zobaczymy.

 9. Propozycja. Może teraz Wójt Roj w ramach programu naprawczego nakazanego przez RIO w celu ratowania budżetu gminy zrzeknie się należnej mu odprawy.

 10. Czasu nie da się cofnąć ztraciliśmy bezpowrotnie 4 lata możliwości rozwoju gminy przez nieudolne rządy zaniechania zaniedbania niepodejmowanie samodzielnych decyzji i ta olbrzymia niekompetencja zarazem uległość wobec układów gzk i ubojni co skutkowało zatruwanie wody. Zamiast rozwoju gminy stagnacja i wyprzedaż majątku albo też zastawianie go pod pożyczki. Szkoda zmarnowanego czasu i tyle.

Komentowanie jest wyłączone.