Resztki zwierząt na polach? Czy ktoś informował policję, prokuraturę, nadzór sanitarny…

Fot. Pixabay

Informacje z Waszych komentarzy są szokujące. Resztki zwierząt mieszane z obornikiem i wyrzucane na pola? A na wszystkim biznes?

Jak się robi biznes? To proste… Sami poczytajcie, co się dzieje… Ktos ma wątpliwości dlaczego doszło do skażenia wodociągu?

Wszystko to są Wasze komentarze. Przypominamy – prokuratura z Tarnowa prowadzi śledztwo w sprawie skażenia łapnowskiego wodociągu. Trzy osoby, w tym urzędnik gminny Sławomir G. oraz właściciele ubojni mają już zarzuty. Ale to nie koniec śledztwa…

Nieoficjalna wypowiedź prokuratora: Czytamy sobie to wszystko. Analizujemy. Wszyscy wszystko wiedzieli, tak? Normalka…

Witam rolników jeśli macie obornik to […] dowieźie wam resztki poubojowe ,zawartość jelit troszku szczeciny odrobione krwi dla konsystencji oczywiście finansowo zyskaćie. Wasze zadanie to wymieszać resztki ze świnek wraz z obornikiem i rozsypać to w pola zatruwając wody podskórne okolicznych sąśiadów część spłynie da rzeki a fetor to urozmaicenie dla mieszczuszków.Rolnik z Kobylca wytłumaczy wam jaki to dobry biznes.

Tu nie chodzi o naturalnie sfermentowany obornik tylko zagnite resztki poubojowe czy to wysypywane Solo czy domieszywane do obornika celem ukrycia.

Ale to żadna tajemnica nie jest […] zamiast utylizować część odpadów poubojowych ciągnikiem rolniczym z przyczepą wywozi w pola do kobylca. Gdy jest mokro ich ciągnik nie da rady to przyjeżdża dwunapędowym rolnik z Kobylca K… taki mają układ. Jeden raz dostali mandat za wysypanie tego syfu w pobliżu rzeki. […] w Łapanowie jest bezkarna odpowiedzialni urzędnicy z gminy z działu Ochrony Środowiska i rolnictwa jak również dzielnicowi powinni się tą sprawą zająć ale kto ich do tego zmusi żeby się narażać Redaktor też jest za mały żeby im śię do dupska dobrać .

To jest kolejny gruby skandal zaraz przy szkole trują dzieci odpadami. Wystarczy się przejść wzdłuż cmentarza i popatrzeć ile tego jest wywiezione.

  • Wszystkie komentarze są anonimowe. Objęte są tajemnicą dziennikarską, która jest święta.
3 Comments

  1. W okolicach Gdowa wywożą szlam z oczyszczalni ,smród niesamowity i wszyscy mają w głębokim poważaniu. Może u nas też wywożą?

  2. Jeśli te komentarze zawierają prawdę to dziwie się ze ta U….a jeszcze funkcjonuje bo ktoś robi p….y kosztem ZDROWIA LUDZI I CZAS Z TYM SKOŃCZYĆ !!!!!!

  3. Redaktor idzie na łatwizne a gdzie jakieś opracowanie w danej dziedzinie ? Co wolno robić a czego niekoniecznie z odpadami zwierzęcymi kto winien się danom sprawom zająć co jeśli tego nierobu komu zgłosić i jak by uniknąć zemsty.jakie konsekwencje takie odpady powodują dla sąsiadów lub wody ? .Pozdrawiam

Komentowanie jest wyłączone.