Radny Pietraś donosi: bierzemy się za ten zasięg!

Fot. Pixabay
3.9
(15)

Czy w okolicach Sobolowa i Kamyka będzie wreszcie normalny zasięg? Gotowe jest pismo. W przyszłym tygodniu ma trafić do Ministerstwa Cyfryzacji oraz Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Radny Pietraś donosi: bierzemy się za to!

O tym, że mieszkańcy Sobolowa, Kamyka i Chrostowej mają już dość życia jak w trzecim świecie i chcą wreszcie normalnego zasięgu komórek i dostępu do Internetu pisaliśmy TUTAJ.

Interwencje zaczęły się jakiś czas temu. Na razie nie przyniosły jednak efektu. Na tamtym terenie zasięgu jak nie było, tak nie ma. Mieszkańcy postanowili więc wziąć sprawy w swoje ręce. Dołączył zaś do nich radny Robert Pietraś. Do tej pory byli zbywani więc chcą interweniować wyżej. Planują wysłać pismo w sprawie zasięgu do Ministerstwa Cyfryzacji oraz UKE. Proszą o wsparcie u operatorów starań o potrzebne inwestycje.

Radny Pietraś informuje:

Pismo jest napisane, zaakceptował i poparł je w stu procentach wójt! Zbieramy podpisy i w następnym tygodniu wysyłamy!

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 3.9 / 5. Głosy: 15

Oceń jako pierwszy!
19 Comments

 1. Nie ma
  juz czym zablysnąć to wymyślił. Ludzie mają zasięg . Trzeba zmienić sieć i po problemie. Zajmij się chłopie poważnymi sprawami a nie sciemniaj. Wszędzie Cię pełno a guzik robisz. Jak się wepchałeś na radnego to zrób coś konkretnego bo druga kadencja juz Ci się tak nie fuksnie.

  • Jeśli „Znajoma” chce to chętnie udzielę dodatkowych informacji. Jestem trochę bardziej w temacie i zmiana sieci nie ma tu nic do rzeczy. Wszyscy wiemy, ze w Sobolowie od niedawna polepszyła się sytuacja z zasięgiem ale jest wiele miejsc gdzie mieszkają ludzie m.in Sieradzka i Kamyk za rzeką (ale nie tylko) gdzie problemu nie da się rozwiązać inaczej niż przez postawienie dodatkowego punktu BTS. Jestem mieszkańcem Sieradzki i próbujemy coś w tej kwestii zmienić. Ciesz się zatem, że możesz korzystać z zasięgu ale inni też mają prawo aby o to zabiegać. Cenię też krytykę jeśli jest konstruktywna i poparta argumentami. My mieszkańcy zwróciliśmy się o pomoc do radnych aby list do ministerstwa był sygnowany przez samorząd ponieważ wówczas przybiera to formę oficjalną. Zrobiliśmy to ponieważ jest taka możliwość a nikt inny za nas tego nie zrobi. Śmiem twierdzić, że szczególnie Ci którzy są pierwsi do krytyki. Jeśli potrzebuje użytkownik „Znajoma” dodatkowych informacji, chętnie ich udzielę. Miłej niedzieli 🙂

  • Masz zasięg?! Co trzeba zmienić? Co ty tam mówisz myslicielu ciężki?! Ta cała wiocha to porażka, gówno leci w pola i lasy, niektórzy śmieci wyrzucają do lasu a zasięg to sobie można poszukać ale chyba w d…. Więc nie gadaj bzdur i nie mów co ludzie powinni robic.

 2. Należy Radnym życzyć powodzenia i Panu Wójtowi i nie piszcie bredni, że to nagonka na Wójta bo większość w Kamyku ma problemy z zasięgiem internetu i telefonii komórkowej.

  • Sieć nie ma znaczenia. Nie wszyscy korzystają z „budki” pod sklepem. Skoro masz zasięg i internet to dobrze. Nie Widzę zatem dla Ciebie problemu do rozwiązania. Wielu go ma i dlatego starają się to zmienić. Jaki jest cel twej wypowiedzi. Myślisz, że ludzie wymyślają sobie problem braku zasięgu? Nie przeszkadzaj proszę. Pozdrawiam

 3. Może i na Łapanowskim rynku też się coś poprawi. Bo ilekroć próbuje z tamtąd gdzieś zadzwonić czy skorzystać z internetu to jest jakaś masakra….

 4. Klienci sieci PLAY maja problem z głowy odpalony nadajnik na Buczynie zrobił to co powinien Sobolów i okolica full zasięg LTE miło korzystać

 5. Jako mieszkaniec Sieradzki muszę nadmienić że w akcję włączył się także radny Kamyka Pan Mariusz Bukowski. Zachęcam do zbierania podpisów innych radnych z pobliskich wsi.

 6. No nareszcie, ludzie proszę zróbcie co możecie, ja mam dom w woli Wieruszyckiej. Mam ten sam problem, zero sieci i telefonu, jeżeli trzeba coś podpisać to jestem na tak

Komentowanie jest wyłączone.