Przywróćcie nam komisariat w Łapanowie!

Nie ma żadnych wątpliwości – bezwzględnie chcecie przywrócenia komisariatu Policji w Łapanowie!

W tej chwili go nie ma. Został zlikwidowany kilka lat temu w ramach programu likwidacji małych komisariatów. Bo ktoś wpadł na pomysł, że jeśli gmina jest mała, to placówka Policji nie jest potrzebna. Nie macie jednak wątpliwości – w Łapanowie potrzebny jest komisariat Policji. Kiedy w Łapanowie był szeryf Stopa sprawy wyglądały zupełnie inaczej! Dobrze pamiętacie, Stopa nie lekceważył obowiązków, reagował, gdy trzeba było i przykładał się do roboty. Chuligaństwa było zwyczajnie mniej.

Dlatego nie dziwią wyniki naszego internetowego sondażu. Zdecydowania większość mieszkańców gminy uważa, że w Łapanowie potrzebny jest komisariat Policji. Takiego właśnie zdania jest ponad 76 proc. osób, które oddały głos w naszym sondażu. Za jego przywróceniem jest opowiedziało się 175 osób. Ci, którzy uważają, że komisariat nie jest potrzebny są w zdecydowanej mniejszości. Tylko co czwarta osoba uważa, że Łapanów obejdzie się bez komisariatu. Takiego zdania jest tylko 23 proc. mieszkańców, którzy wzięli udział w głosowaniu (55 głosów).

Razem to prawie 200 osób, czyli ponad 3 proc. wszystkich dorosłych mieszkańców gminy.

Zobaczcie zresztą sami:

Tak jak obiecaliśmy, wyniki sondażu przekazujemy do Komendy Powiatowej Policji w Bochni, Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Komendy Głównej oraz do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, które realizuje program przywracania małych komisariatów. Miejmy nadzieję, że instytucje te wezmą Wasze zdanie pod uwagę i komisariat w Łapanowie zostanie przywrócony.
4 Comments

  1. I zaś afera ;] która władza zlikwidowała ,a która przywruci i będzie temat , ale z drugiej strony patrzeć bliżej do alfa z Łapanowa niż z Wiśnicza .Jednak oszczędności są .;];];]

  2. Po… bało cię ? Policja nękająca mieszkańców ????!!!!! Stopa cię nekał ????? Bardzo ciekawe Hehehahahihihoho !!! Ciekawa teoria …….

Komentowanie jest wyłączone.