Przed wyborami. Roj odpicował pozastawiane świetlice

Fot. @gminalapanow

Zakończono prace przy świetlicy w Chrostowej i Wolicy.

Zakończono prace remontowo-budowlane dwóch zadań: „Zagospodarowanie otoczenia wokół świetlicy wiejskiej w miejscowości Wolica” i „Zagospodarowanie otoczenia oraz remont pomieszczeń w budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Chrostowa”.

W ramach zagospodarowania otoczenia świetlicy w Wolicy wykonano nawierzchnię z tłucznia kamiennego, kostki brukowej oraz wydzielono przestrzeń zieloną, w ramach zagospodarowania otoczenia świetlicy w Chrostowej wykonano nawierzchnię z kostki brukowej, nasadzenia krzewów oraz remont salki w świetlicy.

Remont świetlicy w Wolicy kosztował 68 tys. zł, remont świetlicy w Chrostowej 53,3 tys. zł. Gmina pozyskała łącznie na ten cel środki finansowe w kwocie 75 790,00 zł w ramach „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego za pośrednictwem Stowarzyszenia LGD „Dolina Raby”.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
2 Comments

  1. A już się martwiłem że redaktora przymkneli po artykule Zato że was truli. Jednak bez Redaktora brak Właśnie takich ostrych lecz prawdziwych informacji

Komentowanie jest wyłączone.