Pierwsze w historii Łapanowa prawybory. Zagłosujecie na nich ponownie?

Fot. pixabay

Czy Wójt dobrze wypełnia swe obowiązki? Czy wybierzecie go po raz drugi? A radni? Dobrze wypełniają funkcję i zasługują na głos?

„Mój Łapanów” organizuje pierwsze w historii Łapanowa prawybory. Wójt oraz radni rządzą gminą już  dwa i pół roku. Prawdziwe wybory za półtora roku – na jesieni 2018 roku. Powiedzcie im już teraz czy na nich zagłosujecie?

Żeby wziąć udział w naszych prawyborach wystarczy zaznaczyć TAK/NIE i kliknąć przy każdym nazwisku „VOTE”. Wyniki pojawiają się na bieżąco a podsumowanie  opublikujemy za miesiąc.

Może co niektórzy wezmą wyniki do siebie i ujawnią się w nich nieprzebrane pokłady energii, która przełoży się wreszcie na działania na rzecz mieszkańców i dobra gminy?

Liczy się tylko jeden głos z danego urządzenia/ip, mimo, że można kliknąć jedną odpowiedź kilka razy. Jak wiać niżej próbujecie częściej.

W komentarzach możecie im podpowiedzieć co trzeba zrobić w gminie.

STARTUJEMY!

Czy zagłosujesz ponownie na Roberta Roja?

Czy zagłosujesz ponownie na magister Celinę Jacewicz?

Czy zagłosujesz ponownie na Stanisława Grabackiego?

Czy zagłosujesz ponownie na Stanisława Grzyba?

Czy zagłosujesz ponownie na Stanisława Hejmo?

Czy zagłosujesz ponownie na Ryszarda Kaczmarczyka?

Czy zagłosujesz ponownie na Krzysztofa Klubę?

Czy zagłosujesz ponownie na Zbigniewa Koguta?

Czy zagłosujesz ponownie na Zdzisława Muchę?

Czy zagłosujesz ponownie na Marka Patalitę?

Czy zagłosujesz ponownie na Pawła Stokłosę?

Czy zagłosujesz ponownie na Kazimierza Szostaka?

Czy zagłosujesz ponownie na Andrzeja Śliwę?

Czy zagłosujesz ponownie na Wiesława Węglarza?

Czy zagłosujesz ponownie na Krzysztofa Woźniaka?

Czy zagłosujesz ponownie na Elżbietę Żak?
17 Comments

 1. Widzę że podczas Świąt wyniki dwóch pierwszych pozycji zmieniły się diametralnie,mieszkańcy zrobili sobie rachunek sumienia…:)

 2. zagłosowałem drugi raz i udało mi sie czyli nawet 100 razy moge głosować z jednego komputera- czyli cos sie wam nie udało panie redaktorze

 3. Panowie wysoko radni może […] jest waszym przeznaczeniem zarządzanie gminą przekracza wasze możliwości przynosząc nieodwracalne straty takie jak wyprzedaż majątku gminy rezygnacja z wodociągu z Dobczyc Z naszych pieniążków podnieśliśći sobie i wójtowi uposażenia więc oczekujemy mądrych decyzji zamiast wysokiej bądźcie pracowitą radą.Panie Stokłosa odkąd pana wybrałem to w pracy pana ciężko zastać ani na sesji cokolwiek usłyszeć ani jednej wypowiedzi więc do roboty urlop to 26 dni

 4. Ciekaw jestem ile pan R i pani J […] za oddanie głosu bo gołym okiem widać że najgorsza radna z tej Łapanowskiej gminki jest na plusie chyba każą dzieciom (nieświadomym) oddawać w szkole i po szkole głosy na nich hahaa

  • Najgorsza według Ciebie, wg. mieszkańców jak widać nie taka zała. Ziggi nawyraźniej ludzie mają swój rozum i oceniają ludzi po tym co robią a nie po naciąganych sensacjach w internecie. Nudne to się zrobiło i ludzie to widzą… widzę że żal ci wyniku i niby żartem niby serio oczerniasz ludzi, masz jeszcze dużo czasu, głosuj jesli tak Ci źle.

   • Ewelina to bardzo Cię proszę napisz co takiego ta pani zrobiła robi dobrego dla gminy?
    Napisalem najgorsza bo w plebiscycie na najgorszego/szą radną wygrala zdecydowanie….
    Ludzie dobrze wiedzą na kogo będą głosować i mogę się założyć że to będzie ostatnia kadencja tych NIEUDACZNIKÓW.
    Amen.

    • Widzisz Ziggi Twoje założenie jest błędne na samym początku, ponieważ swoją opinię opierasz nie na faktach, tylko na wyniku plebiscytu zorganizowanego przez wrogi portal dla Radnych i Wójta to widać na każdym kroku!!! Idąc Twoim tokiem myślenia jeśli w tym głosowaniu będzie najlepsza to powinieneś Ją tutaj wychwalać bo przecierz wygrała…

     • Ewelina nie odpowiedziałaś na pytanie co takiego…..
      Ja widzę same minusy RZĄDZĄCYCH jak na razie począwszy od ryb poprzez przedszkole,szkolę muzyczną,akcję z wodą,wyprzedaż dzialek za śmieszną kwotę,zadłuzanie Gminy w dalszym ciągu, zamiast oddłużanie więc jak sama widzisz opieram swoje założenie na faktach a nie na wyniku plebiscytu.

 5. Dlaczego z góry zakładacie negatywny dla samorządu wynik:

  „Może co niektórzy wezmą wyniki do siebie i ujawnią się w nich nieprzebrane pokłady energii, która przełoży się wreszcie na działania na rzecz mieszkańców i dobra gminy”

  ?

  Ale w sumie macie rację, jad wylewany na tym pseudo portalu, na pewno przełoży się na negatywne wyniki. Ale czy to nie manipulacja?

 6. To głosowanie nie będzie miało sensu w takiej formie, najlepiej zrobić blokadę przy której można oddać tylko 1 głos z tego samego adresu IP. Wtedy wyniki będą bardziej obiektywne.

Komentowanie jest wyłączone.